Мода з минулого, за яку раніше вас би точно засоромили

Раніше були певні стандарти моди, яким дотримувалися багато людей. Проте існували й такі стильні прийоми, які вважалися, м'яко кажучи, неприйнятними, інформує Ukr.Media.

Радянський Союз був відомий своїми обмеженнями у сфері моди. Державна влада прагнула контролювати всі аспекти життя громадян, включаючи їхній зовнішній вигляд. Незважаючи на це, були люди, які порушували правила і вводили свої власні стильні тенденції. Розглянемо модні прийоми, за які в СРСР вас, без сумніву, могли б засудити.

Джинси

Сьогодні джинси є стандартною частиною гардероба та популярні у всьому світі. Вони доступні в різних стилях, кольорах і фасонах, їх носять люди різного віку. А ось в СРСР денім вважався символом західної культури і до певного часу був буквально заборонений. Але модників це не зупинило. Джинси були популярними серед молоді і часто асоціювалися з духом бунтарства.

Кольорове волосся

Забарвлення волосся в неприродні кольори стало дуже популярним в останні роки. Багато людей експериментують із яскравими відтінками на локонах і виражають індивідуальність через свій зовнішній вигляд. Звичайно, за часів СРСР такі "експерименти" були за межею розуміння — волосся, всім відомо, має бути природного кольору. Та й радянська промисловість навряд чи задовольнила б запит у яскравих барвниках. Але ми пам'ятаємо, що стиляг ніколи подібні обмеження не зупиняли.

Шкарпетки з малюнками

Сьогодні різнокольорові шкарпетки стали популярним способом виражати індивідуальність та особистий стиль. Так, що в них ходить майже вся молодь. Вже ніхто не звертає уваги на кумедні написи та вульгарні малюнки на шкарпетках. Хоча в СРСР за такий вчинок на вас би подивилися засуджуючим поглядом. Втім, спочатку скоріше здивованим — адже раніше такого просто не було. Звичайні шкарпетки були білі, чорні, сірі, допускалися монотонні пари приглушених кольорів, і не варто забувати про легендарний ромб.

Довге волосся у чоловіків

Сьогодні довге волосся у чоловіків стало більш загальноприйнятим стилем, і дівчата знаходять це привабливим. Самі хлопці намагаються відповідати цьому тренду. У СРСР вважалося, що чоловікам належить носити лише короткі стрижки. Відходження від правил викликало обурення консервативного суспільства. Тих, хто ризикнув піти проти системи, часто піддавали глузуванням, а іноді за красу можна було буквально постраждати.

Міні-спідниці

У сучасному світі міні-спідниці стали популярним елементом гардероба і часто носяться жінками різного віку. Вони доступні в різних стилях і матеріалах, і багато жінок носять їх, щоб висловити свою індивідуальність і привабливість. Звичайно, в СРСР ні про яке демонстрування жіночності не йшлося. Такий предмет гардероба вважався надто зухвалим та неприйнятним для нормального суспільства. Особливо сміливі панночки могли спробувати так прогулятися. Але чи варто говорити, що кожен такий вихід супроводжувався коментарями перехожих та поглядами, що засуджують.

Хоча ці модні тенденції засуджували в СРСР, вони продовжували існувати і ставали все більш популярними. Багато людей ризикували своєю репутацією, щоб виглядати модно та стильно. Сьогодні ці стильні прийоми вже не викликають жодного негативу, адже тепер ними нікого не здивуєш. І добре!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить