Мило для брів: що це таке, звідки воно взялося і як правильно використовувати

Навіть якщо ви не бьютіголік і не дуже уважно стежите за косметичними трендами — ви напевно чули про мило для брів. Вперше про цей засіб для укладання заговорили пару років назад, коли його стали активно використовувати б’юті-блогери в Instagram, а зараз воно переживає нову хвилю популярності — милити брови активно взялися тіктокери. Розповідаємо, що таке мило для брів, звідки воно взялося і як правильно використовувати, інформує Ukr.Media.

Історія використання мила як засобу для фіксації брів почалася задовго до появи соцмереж і б’юті-блогерів. Ще на початку 20 століття актори театру і кіно використовували звичайне гліцеринове мило, щоб гладко зачесати свої брови, покрити їх щільним шаром гриму і намалювати зверху абсолютно нові: такі, як того вимагала роль. Зараз мило використовують не для приховування, а для укладання брів, хоча його склад і технологія виробництва з тих пір мало змінилися. Основними компонентами як і раніше залишаються гліцерин і вода — при цьому сучасні засоби безпечні для очей і не викликають роздратування.

Чим мило для брів краще звичного гелю і туші? Воно забезпечує куди більш надійну фіксацію і більш довготривалу укладку. Мило буквально приклеює волоски на те місце, де ви хочете їх бачити і міцно закріплює. За допомогою мила можна надати бровам будь-яку форму, проте зараз особливо популярне укладання вгору. Цей тренд прийшов зовсім недавно, але вже захопив всі соцмережі. Сенс тренду в тому, щоб зачесати брови практично перпендикулярно лінії чола, щоб всі волоски дивилися вгору. Для такого укладання мило — незамінний засіб, оскільки інші фіксатори навряд чи зможуть забезпечити довгостроковий результат.

Користуватися милом для брів гранично просто: необхідно набрати трохи продукту на щіточку (можна попередньо збризнути її водою), повільно і ретельно прочесати брови, щоб мило рівномірно розподілилося по всіх волосках, і надати їм бажану форму. Якщо ваші брови від природи недостатньо густі, можна заповнити їх тінями або спеціальним лайнером. Таке укладання з легкістю протримається весь день — але варто мати на увазі, що в занадто жарку або вологу погоду мило може втратити свою стійкість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить