Майстри манікюру застерегли від пропуску важливого кроку перед підпилюванням нігтів

Ніщо не зрівняється з походом до салону краси! Креми, ванна для розслаблення, масаж, теплий рушник — усе це допомагає ненадовго втекти від суворої реальності дорослого життя і зануритися у фантазії, де ви нічого не робите, а ті, хто оточує, для вас — все, інформує Ukr.Media.

Але іноді домашні манікюр або педикюр необхідні — наприклад, якщо у вас щільний графік, а сума на банківському рахунку після оплати комуналки і всіх дитячих гуртків перестає тішити так само сильно, як одразу після надходження зарплати на картку.

Якщо ви обираєте шлях "зроби сам", то слід пам'ятати про деякі правила, зокрема один конкретний крок, який не можна пропускати — ось що радять робити майстри манікюру, перш ніж підпилювати нігті.

Що не можна не робити перед підпилюванням нігтів

Все просто — незалежно від того, підпилюєте ви нігті під час домашнього манікюру чи просто для того, щоб усунути нерівність, спочатку треба їх підстригти, нехай для цього і доведеться зняти буквально півміліметра довжини.

Підпилювання без попереднього обрізання може спричинити найрізноманітніші травми нігтів — від швидкої поломки до розшарування, пояснили майстри манікюру.

Коли і як часто треба стригти нігті

Підстригання нігтів обов'язково має бути частиною вашої б'юті-рутини: експерти радять робити щотижня, а також щоразу, коли ви помічаєте пошкоджений край. Це запобігатиме не лише ламкості нігтів, а й допоможе уникнути шкірних і грибкових інфекцій.

На думку експертів, найкращий час для стрижки нігтів — відразу після душу або ванни. Тепло і волога пом'якшують структуру пластини і роблять процес простішим. Особливо важливе це правило для нігтів на ногах, які можуть ставати товщими з віком або після травми.

Фахівці рекомендують завжди працювати пилкою в одному напрямку — рухи туди-сюди можуть призвести до розшарування нігтів. Не поспішайте, щоб не спиляти одразу занадто багато нігтя і не порушити свій задум щодо форми, радять майстри манікюру.

І, нарешті, ніколи не забувайте про гігієну до і догляд після: ретельно очистіть нігті перед обрізанням і підпилюванням, а після нанесіть на шкіру крем для рук і олію для кутикули.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить