Лайфхаки, які допоможуть купити ідеальні джинси без примірки

Коли немає можливості приміряти джинси в магазині, ці поради допоможуть не помилитися і купити потрібний розмір. Розмірна сітка різних виробників часто відрізняється і навіть знаючи свій розмір, можна помилитися під час вибору, інформує Ukr.Media.

Насамперед візьміть джинси, застебніть їх повністю і розправте. Тепер треба визначитися з типом вашої фігури. Якщо ви худенька і у вас немає навіть натяку на живіт, зігніть руку в лікті, а долоню підніміть вертикально. Якщо лікоть і зап'ястя увійшли в пройму на поясі — це ваш розмір.

Якщо ви володарка животика, то стисніть долоню в кулак, зігніть руку в лікті й натягніть застебнуті джинси на зігнуту частину руки.

Також обов'язково перевірте ширину штанин, особливо, якщо ваш вибір припав на звужену модель. Такі штани можуть просто не налізти на ногу, навіть якщо пояс досить широкий. Для цього потрібно просто переконатися, що ваш кулак вільно проходить у штанину, і водночас тканина не натягується і не розтягується. Якщо кулак застряє, то варто відмовитися від цієї покупки і звернути увагу на інші моделі.

Також важливо не помилитися з довжиною виробу. Візьміть джинси за нижні краї і розведіть руки в сторони настільки широко, наскільки це можливо. Середня частина має перебувати під підборіддям і навіть стикатися з ним — це вказує на те, що довжина вам підходить ідеально.

Звичайно, ідеальний варіант купівлі одягу — це примірка. Адже кожна фігура індивідуальна, і крім довжини та ширини талії існує ще й об'єм стегон, тип фігури тощо. Ці поради скоріше підійдуть для стандартної фігури, а жінкам з формами краще все-таки приміряти джинси, щоб отримати ідеальну посадку.

Також під час купівлі зверніть увагу на форму і розмір кишень, вони можуть, як і коригувати фігуру, так і спотворювати її.

Якщо кишені розташовані на великій відстані одна від одної — вони візуально розширять стегна. Кишені маленького розміру — зроблять ваші стегна і сідниці набагато більшими. Великі кишені — візуально спотворять ваші пропорції. В ідеальних джинсах кишені середнього розміру і розташовані по центру сідниць.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить