Лазерна епіляція у Львові — основні переваги «Косметологія Si»

Кожен, хто хоч колись стикався з проблемою зайвого волосся на тілі, знає, як важко їх позбутися. Не допомагають, ні пінцети, ні щипці, ні спеціальні креми, через деякий час волосся з’являється на тому ж місці і росте як ні в чому не бувало.

Для тих кому потрібна лазерна епіляція у Львові мы розглянемо косметологію “Косметологія Si”, що знаходиться на вул. Фурманська, 5. Тут можна зробити лазерну епіляцію швидко, якісно та порівняно недорого, попередньо записавшись на процедуру. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті — https://si.lviv.ua/.

Лазерна епіляція у Львові - основні переваги "Косметологія Si"

Лазерна епіляція: що вона собою являє?

Лазерна епіляція – це найбільш ефективний метод для видалення волосся з різних частин тіла. Щоб позбутися їх на довгий час, достатньо пройти лише одну серію процедур, до якої входять близько п’яти відвідувань косметологічного салону. Волосся під час процедури лазерної епіляції видаляється разом з коренем, тому не росте. Це ідеальне рішення для кожної жінки, що забезпечує гладкість шкіри довго. На цей вид епіляції слід також зважитися людям з чутливою шкірою, щоб не піддавати її частим подразненням при застосуванні одноразових бритв.

Основні переваги лазерної епіляції у Косметологія Si: у чому вони полягають?

Процедура лазерної епіляції є неінвазивною процедурою. Без побоювання можна проводити її на чутливих частинах тіла, таких, як, наприклад, пахви. Тому у «Косметологія Si» працюють тільки кваліфіковані фахівці які роблять усі етапи процедур за усіма нормами. Якщо у Вас є питання щодо заходів процедур ви завжди можете переглянути сайт компанії (який був вказан вище), а також скористатися безкоштовною консультацією з фахівцями. Перед процедурою фахівці роблять огляд, який оцінить стан шкіри та дасть вам рекомендації до та після виконання лазерної епіляції.

Ще один плюс полягає в тому, що процедура цілком комфортна, а болючі відчуття – мінімальні. Звичайно, цей параметр дуже індивідуальний, він залежить від вашого больового порога і, в принципі, сприйнятливості до болючих відчуттів. А ще, все залежить від жорсткості та кольору волосся.

Процедура досить швидка, вона не займає надто багато часу. Тривалість одного сеансу від 10 до 30 хвилин. Швидко та красиво!

Після лазерної епіляції виключено роздратування, яке, як правило, переслідує дівчат після використання епіляторів, воску, бритви та лазерних паст. Лазерний промінь проходить тільки по верху шкіри, тому не ушкоджує та не залишає рубців. Звичайно, бувають різні ситуації, але для того, щоб уникнути небажаних реакцій, — обговоріть усі нюанси з фахівцем, який проводитиме епіляцію. Це важливий момент, адже багато чого залежить від апарату. Звичайно, дуже важливо, щоб лазерна епіляція робилася із застосуванням найбільш сучасної та безпечної техніки.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить