Короткі стрижки без укладання на кожен день, які значно полегшать життя молодим красивим мамам

Материнство — це чудова пора для кожної жінки. Ви тільки що привели на світ маленьку беззахисну істоту, яка потребує вашої любові і турботи!

Так, маленька дитина дарує величезну кількість тепла і радості. Що може бути приємніше, ніж бачити усмішку і обіймати свого малюка! Однак на перших порах дитина вимагає дуже багато уваги, часу й енергії, інформує Ukr.Media.

Часу на догляд за собою зовсім не залишається. Якщо для вас дійсно важливий зовнішній вигляд, необхідно пристосовуватися! Короткі стрижки без укладання на кожен день можуть значно полегшити життя молодим красивим мамам.

Короткі стрижки без укладання

Такі стрижки дуже зручні, адже ви можете бути стильними, одночасно приділяючи зачісці мінімум зусиль. Короткі жіночі стрижки без укладання — це справжня палочка-виручалочка для багатьох дівчат.

Ми підібрали список найбільш цікавих зачісок, які підійдуть практично до кожного типу обличчя і для будь-якого волосся.

Каре з подовженням

Коротке волосся вимагає набагато менше догляду, ніж довге. Мити його швидше, а укладання найчастіше йому взагалі не потрібне. Однак далеко не всі панянки можуть пожертвувати довжиною.

Саме для таких дівчат відмінно підійде подовжене каре, яке входить в топ найбільш модних зачісок 2020 року. Та й відростити волосся після такої стрижки буде зовсім нескладно.

Класичне каре

Якщо ж вам не шкода довгого волосся, сміливо обрізайте його під звичайне каре. Між іншим, саме ця стрижка є однією з найпривабливіших для більшості чоловіків. Так, саме класичне каре, а не довге волосся, як думають багато панянок.

Боб-каре

Суть цієї стрижки в тому, що спереду волосся трохи довше, ніж ззаду. Ця стрижка особливо добре виглядає на неслухняному хвилястому волоссі.

Саме таке поєднання створює настільки привабливий недбалий образ. Злегка відросле коріння тільки додасть стилю.

Гарсон

Цей варіант точно для найсміливіших. Це дуже коротка стрижка, яка йде не всім, проте виглядає вона чудово і не вимагає особливого поводження: вранці встали, вмилися і вже готові йти по справах.

У поєднанні з вузьким обличчям з гострими рисами така стрижка виглядає дещо зухвало, але дуже спокусливо.

Порада: не варто робити стрижку пікс, яка була в тренді ще рік тому. І справа зовсім не в моді: ця стрижка вимагає ретельного укладання, на яке потрібно витратити як мінімум 20 хвилин перед дзеркалом.

Більшість стрижок, які ми згадували, відмінно підходять для світлого волосся. Натуральні русяві відтінки лише підкреслять м'якість і ніжність недбалого образу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить