Кому підходить подовжений чубчик і з якими стрижками його можна комбінувати?

Варіантів зачісок з чубчиком величезна кількість. Він може бути довгим, коротким, прямим або асиметричним. Але сьогодні найбільшою популярністю користується саме подовжений чубчик, про який ми і поговоримо нижче, інформує Ukr.Media.

Кому підходить подовжений чубчик?

Розглядаючи численні фотографії зірок, можна відзначити, що з подовженим чубчиком рано чи пізно ходить кожна актриса і знаменита жінка, незалежно від типу свого обличчя і його особливостей. І правда, такий тип чубчика дійсно універсальний, тому його пропонують практично всім без винятку жінкам.

Тим не менш, перед тим, як обзавестися подібною прикрасою для обличчя, вам слід знати кілька маленьких нюансів, пов'язаних з тим, в яких випадках він підходить найбільше, а в яких — буде тільки зайвим.

Довгий чубчик дуже добре виглядає на жінках з високим чолом і широкими вилицями.

Між тим, його не рекомендовано робити тим, хто:

  • має обличчя невеликої форми,
  • може похвалитися важкими повіками, що нависають над очима,
  • володіє рідким і тонким волоссям
  • має глибоко посаджені очі.

У всіх інших випадках він виглядатиме практично ідеально і симпатично поєднуватися з довгими пишними локонами.

Переваги подовженого чубчика

Якщо ви все ще думаєте над тим, чи зважитися вам на модний експеримент з власною зачіскою чи ні, наведемо вам декілька переваг, які, безсумнівно, є у цього популярного в наші дні чубчика.

Отже, він:

  • приховує дрібні зморшки і прищі, які так люблять вискакувати на лобі;
  • дозволяє скорегувати форму обличчя за потреби (якщо воно занадто пухке, то подовжена чубчик, навпаки, візуально робить його більш витягнутим і худим);
  • підходить до обличчя будь-якої форми і типу;
  • добре виглядає на жінках всіх віків;
  • підходить до незліченної кількості зачісок і може бути укладений найрізноманітнішим чином;
  • дозволяє обходитися навіть без класичного укладання — вільні пасма біля чола досить добре причесати гребінцем і укласти за допомогою фена.

Варіанти стрижок з подовженим чубчиком

Як ми вже казали вище, подовжений чубчик підходить практично всім і може бути використаний для створення декількох різних стрижок. Так, однією з найбільш популярних у цьому році є стрижка пікс з подовженим чубчиком, різко скошеним на бік:

А ще він гарно виглядатиме на волоссі середньої довжини. Його можна укладати або на одну сторону, або розділити на дві рівні частини і укласти з боків:

Такий варіант відмінно підійде для власниць квадратної форми обличчя — подовжений чубчик дозволить приховати його надмірно широкі вилиці і тим самим зробити більш овальним на вигляд.

Крім того, довгий чубчик, укладений навпіл, йде всім жінкам з довгим волоссям. Він природним чином обрамляє собою обличчя і плавно переходить в основну довжину волосся, що робить її цілком гармонійною і натуральною.

Зачіски з довгим чубчиком

Подовжені чубчики мають найбільш різноманітну форму і вигляд. У когось вони можуть бути пишними і густими, у когось — прорідженими, а у когось — багаторівневими. Який вид підібрати для вас може вирішити лише перукар. Адже тут все залежить від густоти волосся, його структури і загального типу зачіски.

Відповідно, зачісок з такими чубчиками є величезна кількість. Наприклад, вони ідеально підходять для створення високих пучків і плетінь:

В такому випадку вони закривають собою лоб і лягають навколо обличчя красивими пасмами, які підкреслюють його форму.

А ще подовжений чубчик чудово виглядає разом з "мальвінками" і подібними до неї укладками:

Завдяки наявності пишного довгого чубчика, жінкам з такою зачіскою не доводиться думати про те, що голова здається лисою, через туго затягнуте на потилиці волосся.

Також прямі, косі або об'ємні чубчики, прикривають собою брови, добре виглядають на тлі злегка завитих локонів або укладання у вигляді великих хвиль:

Що треба врахувати перед походом до перукаря

Незважаючи на гадану універсальність і популярність такого чубчика, перед тим, як відрізати собі волосся, треба гарненько подумати про те, чи підійде він до вашої зачіски, і наскільки вам буде зручно укладати його кожен день.

У всіх нас волосся різне і кожному підходить щось своє. Тому навіть така проста з вигляду річ як чубчик, повинен бути підібраний фахівцем і тільки після ретельного обмірковування його зовнішнього вигляду. Найкраще він виглядає на густому і схильному до об'єму волоссі. Якщо ж ваші локони не можуть похвалитися товщиною і хоч якою-небудь пишністю, підходити до вибору такого чубчика треба дуже обережно.

При цьому слід пам'ятати про те, що згодом його доведеться укладати кожного разу перед виходом з будинку, а за потреби постійно поправляти протягом всього дня. Якщо вас це не лякає (на укладанні можна набити руку і «ставити» чубчик як треба за п'ять хвилин), ви можете сміливо відправлятися в перукарню за новою зачіскою.

В іншому випадку, проконсультуйтеся з особистим перукарем. Запитайте у нього, чи буде подовжений чубчик виглядати красиво на вашому обличчі або, можливо, він взагалі вам не підійде, зробивши риси обличчя витягнутими і непропорційними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить