Коли вам варто відмовитись від нарощування вій: правила, які всі порушують, а дарма

Усі знають, що нарощування вій заборонено робити в разі кон'юнктивіту, ячменю та інших захворювань очей. Але це не єдині протипоказання для проведення процедури. Ось ще 2 випадки, коли нарощування краще не робити — багато хто про ці б'юті-табу навіть ніколи не чув!

Про суворі протипоказання до проведення нарощування вій знають майже всі: до цього "чорного" списку входять інфекційні та вірусні захворювання, онкологія та алергія. Але це далеко не все, про що сумлінний лашмейкер має попередити вас перед процедурою, інформує Ukr.Media.

Є ще дві важливі причини відмовитися від нарощування або просто перенести його на інші дати. Майстри про них зазвичай воліють мовчати, хоча ці чинники суттєво позначаються на фінальному результаті.

Мова про нарощування в період менструації та під час прийому гормональних препаратів. Звісно, негативних наслідків для здоров'я в таких випадках процедура не принесе і теоретично її можна провести. Однак майстер все ж зобов'язаний вас попередити, що ефект може вийти не таким, як ти очікувала.

Чому ж критичні дні вважаються несприятливим періодом для проведення нарощування? Річ у тім, що в цей час в організмі жінки підвищується рівень статевих гормонів. Ці зміни відображаються, зокрема, на волоссі та віях — вони стають більш жирними.

Якраз тому надійного скріплення штучних вій з вашими рідними за допомогою клею може не відбутися — на жирній основі вони просто гірше триматимуться. Звичайно, кожна жінка індивідуальна, і не можна стверджувати, що нарощування в період місячних точно виявиться невдалим. Однак цей фактор ризику краще все ж виключити. Робити нарощування під час приймання гормонів, утім, не рекомендується з тих самих причин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить