Кілька хитрощів, які допоможуть надовго зберегти колір волосся після фарбування

У перші дні після фарбування волосся має розкішний вигляд, але вже через кілька тижнів колір починає змиватися і тьмяніти. Не варто лаяти майстра або виробника фарби — вони тут абсолютно ні до чого. Щоб волосся якомога довше зберігало колір після фарбування, потрібно правильно за ним доглядати, інформує Ukr.Media.

Фарбування й освітлення волосся — це незворотний хімічний процес, коли відбувається або заміщення штучним пігментом натурального, або — у разі освітлення — його "виведення". Для того, щоб волосся після фарбування залишалося в хорошому стані, за ним необхідно правильно доглядати. І тут важливо розуміти, що догляд за фарбованим і освітленим волоссям — це дві великі різниці. Фарбованому волоссю, як правило, необхідно зберігати колір і блиск, а освітленому — якість і потрібний рівень тону освітлення. Є кілька простих порад, які допоможуть вам зберегти колір фарбованого волосся якомога довше — до наступного фарбування.

  • Не мийте голову в день фарбування, тоді фарба набагато краще "вбереться" у волосся.
  • Після фарбування з миттям теж доведеться почекати хоча б 48 годин. Цього часу вистачить, щоб барвник як слід вбрався.
  • Не поспішайте хапатися за маски та інші відновлювальні для волосся продукти — після їх використання фарба вимивається набагато швидше. Краще подбайте про відновлення за кілька днів до передбачуваної процедури.
  • Обов'язково скажіть своєму перукареві, яким барвником ви користувалися раніше. Від цього безпосередньо залежить якість фарбування і те, як новий колір триматиметься на вашому волоссі.
  • Бажано, щоб уся гама засобів, які ви будете використовувати після фарбування, була тієї ж марки, що і сам барвник (особливо це стосується професійних марок). Їхні склади адаптовані один під одного, і їхнє завдання — продовжити ефект від фарбування надовго.
  • У вашій ванній має з'явитися одразу кілька засобів: шампунь, маска і змивний догляд — все з позначкою "для фарбованого волосся".
  • Якщо ви регулярно робите укладку з використанням фена або плойок, без термозахисного засобу теж не обійтися. Пам'ятайте, фарбоване волосся вже саме по собі пошкоджене, а додаткова термодія може погіршити становище. Тож не економте.

Найбільш руйнівне для кольору — це хлор, мідь і кальцій, які містяться у воді. Саме вони сприяють вимиванню й окисленню колірного пігменту, і вони ж винуватці сухості волосся. Для боротьби з ними існують цілі серії доглядів за фарбованим волоссям, до складу яких входять речовини, що нейтралізують їх. Але навіть за найправильнішого догляду колір все одно буде поступово вимиватися. У цьому випадку вам допоможуть спеціальні коректори кольору, які допомагають продовжити життя відтінку до наступного походу в салон. Починаючи з третього тижня після фарбування, додавайте трохи коректора в кондиціонер або маску для волосся (досить робити це 1 раз на 7 днів).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить