Який аромат жіночих парфумів подобається чоловікам найбільше

Жіночі парфуми впливають на чоловіків, як афродизіак. Вони збуджують їх фантазію і розпалюють пристрасть. Звичайно, таким впливом володіють не всі запахи. Стало відомо, який аромат жіночих парфумів подобається чоловікам найбільше, інформує Ukr.Media.

Який аромат парфумів подобається чоловікам

Експерти кинули всі сили, щоб з'ясувати, яка парфумерія збуджує пристрасть у чоловіків. Дослідження було проведено у вигляді опитування. Для цього вони залучили близько чотирьох тисяч чоловіків і поцікавилися їх уподобаннями щодо жіночої парфумерії.

Респонденти вибирали кілька варіантів. На основі зібраних даних склали рейтинг найприємніших ароматів. У топ-3 увійшли:

  • квіткові духи;
  • солодкі;
  • фруктові.

У п'ятірку увійшли аромати з нотками цитрусових і ванілі. Такі духи діють на представників сильної статі, як афродизіак.

Які жіночі парфуми не сподобаються чоловікам

Деякі запахи не приваблюють, а навпаки, відштовхують представників сильної статі. Наприклад, занадто нудотні. Аромат повинен ледь вловлюватися і залишати ненав'язливий шлейф.

Багатьом чоловікам не подобаються важкі деревні запахи. Вони ніяк не в'яжуться з образом ніжної і чуйної жінки. Але водночас такий аромат говорить про впевненість і цілеспрямованість. Тандем характеру і духів оцінять заможні дорослі чоловіки.

Аромати унісекс також входять в антирейтинг. Чоловікам найбільше подобаються духи, які асоціюються з ніжністю і романтичністю. Тому агресивні нотки навряд чи викличуть захоплення.

Є в парфумерії аромати, які в народі називають «бабусиними». Вони відрізняються задушливою "аурою". У таких парфумах чітко чути нотки пудри або навіть пилу.

Запахи прянощів і спецій можуть викликати апетит, але ніяк не розпалити пристрасть. Тому не варто використовувати парфумерію з такими нотками, вирушаючи на побачення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить