Яких правил необхідно дотримуватися при фарбуванні волосся в домашніх умовах

Більшість жінок часто фарбують своє волосся, не знаючи того, як часто це можна робити, щоб йому не нашкодити. Дуже часто дівчата через часте фарбування псують своє волосся, а потім прикладають багато сил для його відновлення, інформує Ukr.Media.

Правила по фарбуванню волосся без шкоди

Найголовніше, це знайти професійного майстра, який знає, як підібрати правильний тон і фарбу під кожну людину.

При фарбуванні волосся в домашніх умовах, необхідно дотримуватися кількох правил:

 • Спочатку потрібно визначитися з типом своєї зовнішності. Можна скористатися спеціальними таблицями, які є в Інтернеті.
 • Купувати фарбу необхідно тільки в спеціалізованих магазинах.
 • Потрібно провести тест на алергію.
 • Якщо є невпевненість в результаті, то можна провести тестове фарбування.
 • Уважно потрібно оглянути шкіру голови, щоб не було подряпин або подразнень.
 • Підібрати колір, згідно з наявними відтінкам в таблиці.
 • Перед фарбуванням не варто мити голову, оскільки фарба наноситься на сухе немите волосся.
 • На руки слід надіти рукавички.
 • Фарбувальний склад не слід тримати більше відведеного часу.
 • Фарбувати волосся не можна, якщо перед цим робилася завивка.
 • Після фарбування потрібно скористатися бальзамом, що закріплює.
 • Надалі необхідно користуватися спеціальними засобами по догляду за фарбованим волоссям, які не містять сульфатів. У їх складі є компоненти, які продовжать дію фарби.

  Наскільки часто можна освітлювати волосся

  Освітлення волосся є хімічним процесом, в результаті чого волосся позбавляється свого природного пігменту і стає світлішим. Змити фарбування не вийде, тому залишається тільки чекати поки волосся відросте. Найкраще цю процедуру робити у професіонала.

  Те ж саме відноситься до омбре і балаяжу. Будь-яке освітлення волосся — це надовго, тому ті, хто не хоче ризикувати, повинні переглянути метод фарбування.

  Всі, хто захоче освітлитися, повинні знати про неминучу шкоду, до якої призводить знебарвлення. Після освітлення так само важливо навчитися доглядати за пофарбованими пасмами.

  Як часто можна фарбувати волосся

  Сьогодні стало дуже просто переходити від одного кольору до іншого, але потрібно розуміти, що фарбування змінює структуру волосся в гіршу сторону. Саме тому волосся слід фарбувати тільки щоб підтримувати його пристойний вигляд.

  Часте фарбування призведе до порушення цілісності кутикули, зробить пасма тонкими і пористими. У такому стані волосся потребуватиме постійного догляду і відновлення.

  Процес фарбування волосся є не жартівливою справою. Його буває дуже важко розчісувати, укладати і зберігати. Волосся може почати сіктися на кінцях, ламатися і навіть випадати. Щоб менше отримувати хімічного впливу, потрібно звернути увагу на природні барвники, такі як хна, яка теж може дати насичений відтінок.

  До чого може привести неправильне фарбування

  Неправильне фарбування може привести до шкоди структурі волосся. Воно стане ламким і сухим, а так само посіченим. Від цього може постраждати ще й шкіра голови: з'явиться печіння і стягнутість, не виключена лупа і ранки.

  У деяких випадках може статися випадання волосся. Не виключене нерівномірне фарбування, поява сухості і жовтизни.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить