Які речі категорично не можна купувати у секонд-хенді та чому

Покупки в секонд-хенді стають все більш популярними. З одного боку, це можливість придбати речі за невисокою ціною, а з іншого — допомогти матінці-природі, яка страждає від «швидкої моди». Але покупки в «комісійках» треба робити обережно. Інакше можна зіткнутися із серйозними проблемами. Тому слід заздалегідь дізнатися, які речі категорично не можна купувати у секонд-хенді та чому. Причому є сенс прислухатися до народних прикмет і раціональніших доказів, інформує Ukr.Media.

Які речі не можна купувати у секонд-хенді

Багато людей бояться носити одяг, куплений у «комісійках», нібито через речі можна чимось заразитися. Але найчастіше цей страх безпідставний. Великі секонд-хенди реалізують лише одяг, який попередньо дезінфікують спеціальними препаратами.

Але водночас спори грибків можуть бути стійкими до високої температури та хімікатів. Тому все ж таки деякі ризики є, хоч вони і не такі великі. Щоб їх уникнути, слід запам'ятати, які речі категорично не можна купувати у секонд-хенді.

Спідня білизна

Навряд чи в когось є бажання купувати поношені труси та бюстгальтери. Це дуже неприємно та вкрай негігієнічно. Тому в секонд-хенді категорично не можна купувати:

  • труси;
  • бюстгальтери;
  • купальники;
  • шкарпетки та панчохи;
  • колготи.

Термобілизну теж небажано купувати в секонд-хенді. Все, що надто тісно прилягає безпосередньо до тіла, має бути новим та невикористаним раніше.

Головні убори у секонд-хенді

Елегантні капелюшки та в'язані шапки можуть зберігати в собі лупу людей, які їх носили раніше. Якщо це просто неприємно і можна стерпіти, тобто вагоміший привід відмовитися від покупки головних уборів у секонд-хенді. Їх можуть приміряти люди з педикульозом, тобто вошами. І після покупки капелюшка ви можете придбати неприємних «сусідів».

Спортивний одяг

При активному використанні навіть якісні штани та олімпійки швидко зношуються. Вони втрачають привабливий зовнішній вигляд та свої властивості. До того ж цей одяг активно вбирає піт. Якщо якістю обробки знехтували, навряд чи вам захочеться носити чиїсь брудні речі.

Речі з вовни у секонд-хенді

Це досить «примхливий» одяг, який потребує правильного догляду та зберігання. У таких магазинах на це зазвичай не звертають уваги. Тому вони швидко втрачають привабливий зовнішній вигляд і структуру, через що вас не зігріватимуть.

Верхній одяг

Нерідко при дезинфекції пуховики збиваються. Гріти такий одяг вже не буде, а тому покупка виявиться марною. А ще верхній одяг довше зберігає запах секонд-хенду. Тому його як мінімум некомфортно носитиме.

М'які іграшки

Вони можуть містити багато пилу і навіть клопів. Так як м'які іграшки теж обробляються хімікатами, вони підвищують ризик утворення алергічних реакцій. Особливо у маленьких дітей, які мають дуже ніжну шкіру.

Чому не варто купувати речі в секонд-хенді згідно з прикметами

Наші пращури упевнені, що одяг зберігає енергетику минулого господаря. А тому його доля та проблеми можуть перейти до нового власника. Цієї думки дотримується і сучасна біоенергетика.

У секонд-хенді категорично не можна купувати дзеркала, годинники, ляльки та аксесуари. Ці предмети мають потужну негативну енергію.

Особливо небезпечно купувати ляльок, адже їх можуть використовувати для наведення псування. Це далеко не найвдаліша покупка для дитини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить