Які можуть бути наслідки від фарбування брів фарбою для волосся

Щоб отримати однаковий тон пасом і брів, багато дівчат намагається застосовувати на собі масу хитрощів, інформує Ukr.Media.

Про що потрібно знати перед фарбуванням брів фарбою, яка призначена для волосся

Практично всі жінки використовують фарбу для волосся, щоб змінити імідж або освіжитися. Так само, щоб до кінця закінчити образ вони використовують косметику. Тому дівчина могла кожен день виглядати по-новому. Важливою деталлю в зовнішності жінки можна назвати її брови. Адже саме вони здатні повністю змінити її вигляд.

Багато власниць прекрасної статі зважуються на татуаж, використовують тіні, олівці для брів, ходять в салон для підбору форми. Є жінки, які самі вибирають колір і форму, потім купують фарбу і фарбують волоски. Спеціальну фарбу потрібно наносити на брови, можливо навіть на вії, але ніяк не спеціальну фарбу для волосся.

Не виключено і те, що дівчата, які самі фарбують своє волосся вдома замислюються про фарбування брів цією ж фарбою. Якщо так подумати, то начебто нічого складного і немає в цьому. Нанести фарбу на брови, почекати деякий час і змити. І все ідеальні брови готові. У цьому можна знайти одні плюси, але не все так просто як здається на перший погляд.

Наслідки від фарбування брів фарбою для волосся

Навіть завдяки багатьом плюсам, дівчата не наважуються на дану процедуру у себе вдома. Головне, що таких дам велика кількість, адже вони можуть уникнути поганих наслідків. Перш ніж приступити до фарбування брів фарбою для волосся, варто дізнатися, які існують причини, за якими не можна цього робити.

Реагент

Якщо уважно читати текст на упаковці з фарби написано, що даний засіб не можна наносити на брови. Часто даний заклик залишається без уваги, але деякі дівчата, найвідповідальніші слухняно дотримуються порад.

У будь-якій фарбі для волосся є небезпечні реагенти, які зберігають колір волосся якомога довше. Вони дуже агресивні, але волоссю не доставляють особливої шкоди. Але застосування на бровах може дати реакцію і волоски просто випадуть. Тому як шкіра навколо очей набагато ніжніша, ніж на голові.

Структура волосків

На перший погляд волосся на голові і на бровах однакове. Але, якщо розглядати його під мікроскопом, то явно буде видно його структуру. На бровах волоски легші і ніжніші, а фарба для волосся розрахована на щільну структуру. Такий барвник має властивість проникнути в корінь волосинок і забарвлює його зсередини.

Однаковий відтінок

Дівчата, які вирішуються на фарбування брів фарбою для волосся хочуть отримати ідеальне поєднання тонів. Є дами, які впевнені, що брови і волосся мають бути однакового кольору. Даний висновок невірний, тому як на думку стиліста, колір брів і волосся повинні відрізнятися.

Поради, які допоможуть при фарбуванні брів фарбою

Навіть попри те, що деякі дівчата нехтують рекомендаціями і все одно фарбують брови фарбою для волосся. Не потрібно слухати таких дівчат, адже повезти може одній, а інший може серйозно нашкодити.

У кожної дівчини різна структура волосся і добре, якщо у дівчини волоски залишилися на місці. Але не факт, що іншій також пощастить. Тому краще не ризикувати і брови фарбувати тільки спеціальною фарбою. Навіть якщо немає бажання на неї витрачати свій бюджет, то можна скористатися натуральною хною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить