Які аксесуари в жіночому гардеробі мають бути якісними та дорогими

Аксесуари — важлива частина образу, яка здатна підкреслити достоїнства і розставити акценти. На деяких аксесуарах краще не економити, впевнені експерти. Вони розповіли, які предмети в жіночому гардеробі мають бути дорогими і якісними, інформує Ukr.Media.

Сумка

Сумка з натуральної шкіри — справжня інвестиція в майбутнє. Навіть якщо шкіряні моделі здаються дуже дорогими, у довгостроковій перспективі вкладення в якісну сумку окупиться, оскільки вона довше зберігає "товарний" вигляд. Краще вибирати сумки універсальної форми і без зайвих деталей. Такі моделі не вийдуть з моди через сезон.

В ідеалі в гардеробі має бути три якісні сумки: містка, універсальна і красивий клатч для особливих випадків.

Гаманець

Гаманець теж краще обирати шкіряний, бо він прослужить довше. Перевагу слід віддавати містким моделям із достатньою кількістю відділень: для грошей, карток, візитівок і дрібниць.

Шарф

Шарфів у гардеробі може бути кілька. Усі вони мають бути хорошої якості, без безглуздих малюнків і ниток, що стирчать. Також важливо, щоб шарф був із приємної (ліпше натуральної) тканини, яка не завдаватиме дискомфорту під час носіння.

Ремінь

Ще один аксесуар, на якому не потрібно економити, — ремінь. Можна вибрати класичний універсальний варіант — чорний або шоколадний з пряжкою середнього розміру. Він поєднуватиметься з абсолютно різними образами. Ширину ременя краще підбирати за типом фігури. Наприклад, тонкі варіанти будуть "губитися" на дівчатах з формами.

Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри — важлива деталь літнього образу (і не тільки літнього). Тож вкластися в якісний варіант має сенс. Крім того, це гарантуватиме, що очі дійсно захищені, адже в дешевих окулярах зазвичай немає жодних УФ-фільтрів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить