Як використовувати сухий шампунь для волосся, щоб освіжити зачіску без нальоту

Шампунь — це "мастхевний мастхев", і з цим не посперечаєшся. А сухий шампунь для волосся — хіт останніх років, який підкорив усіх своєю зручністю, інформує Ukr.Media.

Якщо закрутилися у вирі подій і не встигли помити голову, у подорожі потрібно освіжитися або хочеться додати об'єму зачісці — у всіх цих випадках виручить він. Всього кілька хвилин — і волосся знову виглядає чистим, блискучим і приємно пахне.

Як користуватися сухим шампунем для волосся

Сухий шампунь — це косметичний порошок, який роблять із рисового чи кукурудзяного крохмалю, борошна чи глини. Він вбирає в себе надлишки бруду і жиру зі шкіри голови, тому після його нанесення волосся виглядає чистим.

Раніше сухі шампуні випускали у вигляді плиток, що було дуже зручно. Зараз вони здебільшого у вигляді аерозолю — комфортніше за цей формат не придумаєш, тому користуватися сухим шампунем досить просто. Отже, уявімо: скоро виходити на люди, у нас брудна голова, а помити її катастрофічно немає часу. Що робимо?

1. Беремо флакон сухого шампуню для волосся і добре струшуємо.

2. Тримаємо аерозоль на відстані 15-20 сантиметрів від голови, розпорошуємо на шкіру та коріння короткими пшиками. Для зручності волосся можна розділити на прядки та обробляти одну за одною.

3. Після цього потрібно почекати 3-5 хвилин, щоб абсорбуючі частинки встигли ввібрати в себе надлишки сала та забруднення.

4. Тепер розчісуємось, особливо ретельно обробляючи прикореневу зону. Можна зробити невеликий масаж голови, щоб додати об'єм. Якщо на волоссі залишився білуватий наліт, треба прочесати ще раз.

Ось так за допомогою сухого шампуню для волосся «гарбуз» перетворюється на «шикарну карету». Але, як ми всі знаємо, важливо вчасно повернутися додому, щоби не сталося зворотної трансформації.

Порада: при можливості помийте голову ввечері того ж дня у звичайний спосіб.

Пам'ятайте, що сухий шампунь для волосся — це косметика для екстреного випадку. Якщо у вас є час на повноцінне миття голови, вибирайте його без сумнівів. І краще не використовувати продукт частіше 2-3 разів на тиждень, а то він закупорить сальні залози, через що можуть з'явитися лупа, свербіж та лущення.

Топ-7 найкращих сухих шампунів для волосся

У цьому рейтингу — найкращі сухі шампуні для волосся, які не підведуть в екстрених випадках і збережуть красу локонів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить