Як виділити вилиці: спеціальна йога для обличчя

Багато дівчат хочуть знати, як зробити вилиці більш виразними. Впевнені, велика частина з них думає, що без філлерів або макіяжу тут не обійтися. Насправді, є куди більш простий, абсолютно безоплатний і не інвазивний спосіб, який допоможе скульптурувати обличчя, прибрати щоки і зробити вилиці більш помітними. І це — йога для обличчя, інформує Ukr.Media.

Меган Маркл, наприклад, вже кілька років займається йогою для обличчя за програмою, розробленою спеціально для неї косметологом Ніколо Джонсом (серед її клієнтів також Пріянка Чопра, Марго Роббі і Кейт Мосс). І результати на обличчя, буквально. Дієвість вправ для обличчя пояснюється фізіологією: якщо ви качаєте м'язи тіла, вони стають більш рельєфними, те ж саме стосується і м'язів обличчя. Єдине правило — займатися потрібно щодня, щоб не звести результати своїх зусиль до нуля.

Ну що, ви готові попрощатися з контуруванням в стилі Кім Кардашьян та зробити красиві й високі вилиці природним шляхом? Тоді виконуйте ці вправи щодня.

Ці вправи спеціального комплексу йоги для обличчя допоможуть прибрати припухлі щічки і подарують точені вилиці, як у супермоделей. Крім того, вони приберуть друге підборіддя, зробивши лінію щелепи більш виразною. І головне — йога для обличчя допомагає зберегти пружність шкіри на максимально тривалий термін, чого ми і хочемо.

Як зробити вилиці — йога для обличчя

Вправа 1

Захопіть ротом якомога більше повітря і затримайте його, надувши щоки. Затримайтеся в такому положенні на 10 рахунків, а потім випустіть повітря і розслабте м'язи обличчя. Поступово потрібно збільшувати час виконання вправ до 3 хвилин.

Вправа 2

Знову захопіть ротом повітря, але менше, ніж в попередній раз. Надуйте щоки і перекочуйте повітря з одної сторони на іншу на кожні 10 рахунків. Потім перекочуйте повітря від верхньої губи до нижньої теж на кожні 10 рахунків. Розслабтеся.

Вправа 3

Зробіть 100 поцілунків. Так, це теж вправа.

Вправа 4

Захоплюйте ротом якомога більше повітря і повільно випускайте його теж через рот. Важливо при цьому не опускати губи вниз, інакше є ймовірність того, що шкіра навколо губ почне провисати. Повторіть 5-10 разів.

Вправа 5

Зберіть губи "бантиком" і поверніть ліворуч. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд, а потім поверніть губи вліво, теж затримавшись у такому положенні на 10 секунд.

На всі 5 вправ у вас піде не більше 15 хвилин, зате вже через пару тижнів ви зможете помітити результат. Такий метод дуже зручний ще і тим, що ви можете виконувати тренування де завгодно: стоїте у заторах в машині — робіть вправи, хочете відпочити від комп'ютера в офісі — виконуйте вправи, нудно одній вдома — займіться йогою для обличчя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить