Як вибрати тональний засіб для вашого типу обличчя

Якщо тональний крем або пудра підібраний неправильно: не збігається з кольором шкіри, не підходить за типом, і так далі — є ризик не тільки перетворити свій макіяж в катастрофу, а й зіпсувати шкіру обличчя. Тому до вибору тональної косметики слід підходити з обережністю.
Перша проблема, з якою можна зіткнутися при виборі тонального крему — вибрати правильний тон, який не перетворить обличчя в «маску» і не буде відрізнятися від кольору всього тіла, інформує Ukr.Media.

Передусім — слід ретельно вибирати тональний засіб ще в магазині: необхідно порівняти кілька тонів, не зупиняючись тільки на одному. Правильно підібрати допоможе порівняння кольору тональника зі своєю шкірою: для цього нанесіть трохи засобу на зап'ястя — там шкіра найсвітліша. Спробуйте нанести на щоки, ніс і шию — тональний крем не повинен виглядати «плямою» на загальному тлі. Не забувай, що освітлення в магазині і денне освітлення — це дві різні речі. Тому варто подивитися на результат при різному світлі.

Якщо ви орієнтуєтеся в тоні своєї шкіри: знаєте, яка вона у вас — дуже світла, світла, середнього тону або смаглява, то цього мало. Дуже важливо знати підтон своєї шкіри — теплий він або холодний. Для цього можна провести такий тест: візьміть аркуш білого паперу, станьте біля дзеркала і прикладіть цей лист до свого обличчя. Тепер подивіться, який відтінок придбала ваша шкіра: якщо жовтуватий або персиковий — у вас теплий підтон; якщо рожевий або блакитний — холодний. Є варіант, коли відтінок зовсім не можна визначити — такий підтон шкіри вважається нейтральним. Саме це допоможе максимально правильно вибрати тон майбутнього тонального засобу.

Друге правило — вибрати тональний крем, виходячи з типу своєї шкіри.

Сухій шкірі необхідне зволоження — добре, якщо в тональному кремі міститиметься олія і гіалуронова кислота.

Жирній шкірі підійде тональний засіб з ефектом «матовості». Масел в ньому бути не повинно, а ось зміст саліцилової кислоти або оксиду цинку — добра ознака.

Комбінована і нормальна шкіра — в такому випадку варто поекспериментувати із засобами, щоб знайти ідеальний. Головне правило: стежте за консистенцією — вона не повинна бути занадто густою і «тягучою».

Підібрати тональний крем для проблемної шкіри — завдання не з легких. Важливо стежити, щоб він не надавав шкірі рожевий відтінок — так всі почервоніння і проблемні ділянки стануть більш очевидними. Кращим вибором стане тональний засіб з оливковим пігментом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить