Як правильно підібрати виріз горловини з урахуванням форми обличчя

Коли жінки вибирають собі одяг, вони звертають увагу на фасон, довжину, колір. Також враховують свій тип фігури. Але чомусь багато хто не звертає уваги на форму горловини. Треба відзначити, що абсолютно марно. Адже саме горловина — це перше, що кидається в очі. Її форма може як скорегувати овал обличчя і створити гармонійний образ, так і зіпсувати його. Тому при виборі одягу обов'язково треба враховувати форму обличчя, інформує Ukr.Media.

Блузки, светри й сорочки з високим коміром

Цей фасон візуально укорочує шию. Якщо шия коротка, то створиться враження, що її взагалі немає. З цієї причини рекомендується носити високий комір жінкам, яких природа нагородила довгою шиєю. Разом з цим така модель зробить кругле обличчя ще більш круглим. Тому водолазки і светри з високим горлом — це ідеальний варіант для овального і витягнутого обличчя.

Виріз у формі квадрата

Квадратний виріз витягне кругле обличчя, і воно наблизиться до овалу. Так що круглолицим жінкам можна сміливо купувати речі з таким типом вирізу. Єдине, на що необхідно звернути увагу, це вилиці. Якщо вони яскраво виражені, то квадрат підкреслить їх ще більше.

Горизонтальний виріз

Як відомо, горизонтальні лінії завжди повнять. Це ж стосується і обличчя. Виріз горловини, схожий на лінію горизонту, округлить витягнуте обличчя і розширить нижню частину обличчя типу перевернутий трикутник. Жінкам з квадратною, круглою і трикутною формою обличчя одяг з таким вирізом купувати не варто.

Виріз у формі півкола

Великий плюс такої форми вирізу в тому, що він пом'якшить всі різкі лінії обличчя і зробить їх більш плавними. Тому власницям квадратного обличчя і яскраво вираженими рисами безумовно буде до лиця напівкруглий виріз. Зате дівчатам, у яких кругле обличчя, слід бути обережнішими з таким типом вирізу.

V-подібний виріз

Вважається ідеальним вирізом для більшої частини жінок. Все тому, що кругле, квадратне обличчя, а також тип обличчя, що нагадує перевернутий трикутник, з таким вирізом виглядають просто ідеально. Крім цього, витягнеться шия і весь силует. Жінка буде здаватися вищою і стрункішою. Єдина форма обличчя, якій не підійде цей виріз, це витягнуте обличчя.

Якщо дівчина прислухається до даних порад і буде слідувати ним, то всі речі будуть їй до лиця. Вони будуть вміло і непомітно коригувати не дуже досконалу форму обличчя і підкреслювати переваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить