Як правильно користуватися парфумом, щоб його аромат тримався якомога довше

В складному мистецтві парфумерії є певні правила, недотримання яких може призвести до великого фіаско. Значення має не обсяг парфумів, що наносяться, а правильний вибір потрібних точок на тілі.

Як же правильно застосовувати парфуми, щоб їх аромат не зникав через пару годин? Про це в нашій статті, передає Ukr.Media.

Як використовувати парфумерію?

Найважливішим правилом є те, що парфуми варто застосовувати в міру. Нерідко можна зустріти людей, які пахнуть так, що виїдає очі. Це викликано звиканням до власних ароматів, чий запах нам байдужий, чого не можна сказати про людей, які знаходяться поруч. Тим часом все, що вам потрібно, — це кілька розпилень туалетної води, і її аромат буде м'яко, але помітно парити навколо нас.

Парфумом краще всього скористатися за пару хвилин до одягання — це допоможе йому правильно працювати на нашій шкірі. Запахи швидко випаровуються з одягу, так що пам'ятаєте про розпиленні улюбленого аромату на ваше тіло.

Не слід забувати, що парфуми поступово випаровуються також і з нашої шкіри через пару годин, постійно змінюючись. Тому, якщо вам належить діловий обід з клієнтом або важлива подія, слід скористатися наливною парфумерією приблизно за півгодини до цього — ці духи якраз набирають свій кращий ароматний букет протягом цього часу.

І останній нюанс: розпилюємо парфуми на шкіру з відстані 10-20 см і дозволяємо йому самостійно вбиратися, а не розтираємо розпорошені місця.

Волосся та одяг

Для того, щоб парфум виявився довговічним і приємним, його слід застосовувати і на одязі, і на волоссі. Як ми раніше казали, запахи випаровуються з одягу, але протягом певного періоду часу повинні бути чітко помітні. Ось як це працює: трохи духів потрібно розпорошити в повітрі і пройти через утворившийся «туман». Аромати будуть осідати на одяг і волосся, створюючи ненав'язливий і м'який запах.

Для того щоб ефект був кращим, волосся повинно бути нещодавно вимите шампунем і ретельно висушене. В результаті воно не зможе поглинати небажані запахи, які в поєднанні з запахом парфумів можуть дати поганий ефект.

Тіло

На нашому тілі є місця, де особливо рекомендується застосування парфумерії. Це місця, де кровоносні судини розташовані під шкірою, і їх багато. У цих місцях кров пульсує швидко, віддаючи тепло, що, в свою чергу, дозволяє прекрасно пахнути запахами шкіри та парфуму.

Аромати слід наносити на зап'ястя, а також на скроні, шию, декольте, коліна і лікті, а також простір між грудьми і під ними. Пам'ятайте, однак, що не потрібно кожен день наносити парфум на всі ці місця одночасно. Досить двох або трьох точок, щоб запах був легким, але не нав'язливим.

Намагайтеся також не наносити парфуми за вуха. У цих місцях шкіра швидко жирніє, що змінює запах парфумів. Крім того, не протирайте області, де наносилися духи. Це «згладжує» їх аромат.

Ну і головне правило — ви повинні вибрати «свої» духи, щоб наносити їх на своє тіло. Саме «ваша» формула в поєднанні з можливістю правильного використання гарантує прекрасний і довговічний аромат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить