Як часто можна фарбувати волосся, щоб не нашкодити здоровому вигляду шевелюри

Якщо ти давно змінила натуральний колір локонів або тільки наважуєшся на модне фарбування, можливо, чула безліч міфів про те, як часто можна фарбувати волосся, інформує Ukr.Media.

Хтось каже, що підфарбовувати коріння потрібно кожні три тижні, хтось біжить до майстра як тільки відросте волосся, і коріння натурального відтінку стане занадто помітне на тлі решти кольору. Інші ж впевнені, що для підтримання ідеального кольору потрібно відвідувати колориста кожні два тижні. Що ж, це все міфи.

Як часто можна фарбувати волосся?

Грамотні колористи не дадуть чіткої відповіді на питання "як часто можна фарбувати волосся", оскільки на це впливає маса факторів: від структури, натурального кольору і швидкості росту волосся до типу фарбування і використаної фарби. Однак є загальне правило, яке може бути застосовано для всіх, крім дівчат з деякими видами фарбування, коли колір освітлених пасом можна підтримувати тонуванням.

Стандартний час між фарбуваннями становить 4-6 тижнів, оскільки волосся росте в середньому на 1-1, 5 см в місяць. У більшості випадків цього достатньо і знижується ризик пошкодження пасом.

Звичайно, ви можете розтягнути час між фарбуваннями на 6-8 тижнів, якщо не боїтеся побачити натуральний колір волосся в прикореневій зоні.

"Вікно" між походами до колориста зазвичай залежить від того, як виглядає ваш природний колір волосся в порівнянні з "штучно придбаним".

Наприклад, якщо у вас від природи русявий попелясто-коричневий колір і ви пристрастилися до холодних відтінків блонда, ймовірно, вам доведеться освітлювати і тонувати волосся кожні 4-6 тижнів, оскільки коріння буде сильно контрастувати на тлі загального відтінку пасом, коли вони почнуть з'являтися.

Якщо у вас той же русявий попелясто-коричневий колір локонів, а ви робите модне карамельне фарбування або полюбили теплий каштановий тон, ви можете протриматися дещо довше без колорування, оскільки коріння не буде таким помітним.

Для тих, хто вибирає балаяж, при якому не фарбуються і не освітлюються пасма в прикореневій зоні, є відмінна новина: коріння буде непомітне довгий час. Дівчата з таким типом фарбування можуть відвідувати салон настільки рідко, наскільки їм хочеться.

Крім того, похід до колориста повинен узгоджуватися зі ступенем пошкодження волосся. Зрештою, коли ви фарбуєте локони, ви хочете виглядати прекрасно з новим кольором і красивими пасмами. Ви ж не хочеш, щоб волосся виглядало, як суха солома, чи не так?

Якщо волосся має мінімальні пошкодження, ви можете частіше фарбувати його. Якщо локони сильно пошкоджені, краще не фарбувати пасма якомога довше.

Останній важливий фактор, який потрібно враховувати, коли думаєте про те, як часто можна фарбувати волосся, — склад фарби і її стійкість.

Якщо ви використовуєте освітлювач для волосся, бажано почекати не менше двох тижнів між сеансами. При цьому занадто агресивне знебарвлення може викликати сильні пошкодження пасом, сухість і ламкість. Заради здоров'я волосся постарайся звести кількість походів до колориста до мінімуму.

Якщо ви використовуєте стійку фарбу для волосся, робіть перерву між фарбуванням пасом і дочекайся, поки у вас відросте коріння настільки, щоб воно контрастувало із загальним кольором волосся. Коли дійсно потрібно буде освіжити колір, попроси колориста підфарбувати тільки верхню частину і не фарбувати всю шевелюру. Так ви зможете звести шкоду від фарби для волосся до мінімуму.

Якщо ви використовуєте напівперманентну фарбу для волосся або бальзами для тонування, то чекати потрібно, коли колір волосся потьмяніє. Тут все залежить від догляду і від засобу фарбування, але зазвичай якісна фарба не вимивається і не тьмяніє від чотирьох до десяти процедур миття голови.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить