Хто б міг подумати: косметологи назвали 3 головні плюси автозасмаги

У літній період багато хто задивляється на автозасмаги, бажаючи набути кольору шкіри як після відпустки на морі. Однак багато хто вважає, що ці засоби шкідливі. Так це чи ні, розповіли терапевти і косметологи, інформує Ukr.Media.

Плюси автозасмаги

По-перше, вона допомагає досягти бажаного відтінку шкіри людям з дуже світлим кольоротипом, тим, кому протипоказано засмагати.

Тому що людям з білою шкірою — людям з дуже світлим кольоротипом — бажано уникати прямих агресивних сонячних променів. Ультрафіолет може провокувати у людей з факторами ризику розвиток меланом та інших онкологічних захворювань шкіри. Тому вони для себе можуть вибирати автозасмагу, тому що вона набагато безпечніша, ніж прямий вплив ультрафіолетових променів.

Другий плюс автозасмаги — швидкий ефект. Не потрібно лежати під сонцем кілька днів, щоб досягти бажаного ефекту. Головне — підібрати потрібний відтінок.

Третій плюс полягає в тому, що до цих засобів додають різні вітаміни та олії, що корисно для нашої шкіри. Також зараз у моді моментальна засмага, у складі якої є цукрова тростина. Вона вважається абсолютно нешкідливою та гіпоалергенною сполукою, яка не протипоказана навіть вагітним жінкам, пояснюють косметологи.

Мінуси автозасмаги

Якщо ж говорити про мінуси, то насамперед це індивідуальна непереносимість і алергічні реакції на речовини в складі крему.

Другий мінус — автозасмага може призвести до сухості шкіри. Усе через речовину дигідроксіацетон, яка міститься в багатьох засобах.

Будь-які спирти, які містяться в автозасмазі, сушать шкіру, а суха шкіра більше схильна до того, що на ній утворюються зморшки. Вона втрачає еластичність, свою пружність і швидше старіє, додали лікарі.

Третім мінусом автозасмаги лікарі назвали складнощі в рівномірному нанесенні. Часто крем лягає некрасивими розводами, а також бруднить одяг.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить