Ферулова кислота для молодості шкіри: що собою представляє і як працює

Ферулова кислота, вона ж гідроксикорична кислота — потужний рослинний антиоксидант. Вона захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами, які вважаються одними з найголовніших каталізаторів старіння. Вони провокують передчасну появу зморшок, гіперпігментацію, втрату пружності і в'ялість шкіри, інформує Ukr.Media.

Протягом десятиліть ферулова кислота застосовувалася в спортивному харчуванні для зміцнення м'язової тканини, а зовсім недавно перетворилася в головний антиейдж-компонент в сучасній косметології. Природним чином ферулова кислота міститься в апельсинах, яблуках, коричневому рисі, арахісі, ананасах, вівсі і рисових висівках. Однак для шкіри її ефективність в рази більша при місцевому застосуванні, тому фахівці рекомендують використовувати косметику на її основі.

Як працює ферулова кислота

Потужні антиоксидантні властивості ферулової кислоти буквально перетворюють її в справжній еліксир молодості. Річ у тім, що вона не тільки працює самостійно, але і значно підсилює ефект вітамінів Е і С, які теж грають далеко не останню роль в красі і молодості вашої шкіри.

Ферулова кислота відмінно бореться зі зморшками — вона здатна розгладити вже наявні і перешкоджати появі нових. Крім того, кислота відмінно захищає шкіру від ультрафіолетових променів, гіперпігментації і фотостаріння.

Ще одна чудова властивість ферулової кислоти — стимуляція вироблення колагену. Відомий як "білок молодості" колаген відповідає за красу і пружність нашої шкіри. Вже до 20-25 років вироблення колагену в організмі сповільнюється, на цьому етапі ми помічаємо перші ознаки старіння: шкіра втрачає пружність і зволоженість, з'являються перші зморшки, волосся і нігті повільніше ростуть, а їх структура стоншується. Регулярне використання ферулової кислоти здатне уповільнити ці процеси, зберегти пружність і природне сяйво шкіри.

Якщо проблема акне знайома вам не з чуток, сироватка з феруловою кислотою може стати справжнім порятунком. Завдяки потужним протизапальним властивостям, кислота запобігає появі нових прищів і відмінно бореться з постакне — висвітлює темні плями і вирівнює рельєф шкіри.

Як її використовувати

Фахівці рекомендують використовувати засоби з феруловою кислотою (віддавайте перевагу сироваткам — вони ефективніші) щодня. Зробіть її частиною вашої ранкової б'юті-рутини і наносьте на суху шкіру перед використанням зволожуючого і сонцезахисного засобів. Миттєвого ефекту чекати не варто, проте за місяць регулярного застосування ви обов'язково помітите різницю.

Найкраще ферулова кислота працює в тандемі з вітамінами С і Е і ресвератролом. Переважна більшість сироваток містять всі ці інгредієнти, тож турбуватися про їх пошук не варто. А ось з відлущуючими кислотами — саліциловою, гліколієвою, молочною — ферулову кислоту краще не застосовувати: вони впливають на pH шкіри і знижують ефективність антиоксидантів.

Протипоказання

Як таких протипоказань у ферулової кислоти виявлено не було, однак, як і будь-який інший рослинний засіб, вона може викликати алергічну реакцію. Якщо ви використовуєте цей засіб вперше, нанесіть його спочатку на невелику ділянку шкіри і почекайте кілька годин. Якщо реакції не послідувала — можна сміливо наносити на все обличчя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить