Фахівці пояснили, чому сушити волосся без фена шкідливо

Ми часто чуємо, що сушити волосся природним шляхом — найкращий спосіб уникнути пошкоджень. Виявляється, у такого методу є свої недоліки, про які потрібно пам'ятати. Ми поговорили з фахівцями, щоб дізнатися, чи рекомендують вони залишати волосся вологим після миття, інформує Ukr.Media.

Якщо ви не користуєтеся феном або, що гірше, лягаєте спати з мокрим волоссям, щоб зробити укладку вже з ранку, це може призвести до гігральної втоми. Простіше кажучи, втоми від води, коли через тривалу вологість структура волосин пошкоджується. Коли ви спите, волосся гірше сохне через тривалий контакт з подушкою. За словами трихологів, коли волосся мокре, зв'язки всередині нього руйнуються. Коли ви часто залишаєте волосся вологим на кілька годин, може пошкодитися кутикула волосся і його зовнішні шари. У довгостроковій перспективі це серйозна шкода.

Дерматологи погоджуються з цим. Волосся має захисний шар кутикули, який формується шарами кератинового білка. Це схоже на черепицю на даху. Коли ці кератинові частинки лежать рівно і міцно, створюється високий рівень захисту. Коли волосся вологе, вони знаходяться в еластичному стані, а значить, чутливі і вразливі, наприклад, до тертя. Тому сухе волосся — найміцніше.

Здається, що є спосіб допомогти волоссю — добре просушувати його рушником після миття. Але фахівці не рекомендують і це. Сушка рушником — жахлива річ не тільки через те, що пошкоджує захисний шар волосся. Ще волосся сильно пушиться. Краще використовувати для сушіння волосся стару футболку. Досить промокнути волосся, але не розтирати його.

Фахівці також радять не забувати про засоби по догляду. Використовуйте зволожуючі і живильні маски, сироватки і олії, які допоможуть зміцнити захисний шар волосся. Зволожуючі засоби допомагають підготувати волосся перед сушінням. Завжди використовуйте продукти, що захищають від впливу гарячого повітря, і уникайте засобів для укладання зі спиртом. Фен можна включити на низьку температуру, а потім поступово підвищувати її.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить