Експерти розповіли, які парфуми вважаються кращими — на основі спирту чи олій

На це питання не існує однозначної відповіді, оскільки в кожної людини свої переваги і смак. Проте, існує кілька ознак, що дозволяють обрати якісний парфум. Неправда, що серед олійних парфумів не зустрічається контрафакту, адже підробити можна все, що завгодно, інформує Ukr.Media.

Як правильно обрати парфум, щоб не розчаруватися?

  • Хороший парфум дешево коштувати не може, і всі особи, які бажають заощадити на арабських парфумах, отримують спиртовий розчин зі слабкою концентрацією суміші дешевих ефірних олій.
  • Туалетна вода або парфуми не повинні мати надто різкий і сильний запах. Будь-який парфум повністю розкривається тільки на шкірі — протягом кількох годин. Як правило, до цього часу від дешевої парфумерії не залишається й сліду.
  • Весь парфум ділиться на "світлий" і "темний", і перший варіант більше підходить для нанесення в денні години, а другий — у вечірні.
  • Олійні парфуми із східними оліями через відсутність у своєму складі спирту, випаровуються дуже повільно, а це значить, що вони більш стійкі й не здатні «бити в ніс» навколишнім своїм запахом.
  • Найкращий парфум виготовляється у Франції, але олійні парфуми — це прерогатива арабських країн, жителі яких знають толк в ефірних оліях, екстрактах рослин та інших ароматичних речовинах парфумерії Сходу.

Особливості олійних парфумів

Відсутність спирту в складі — це не єдина особливість парфумів на основі олії, адже багато залежить від країни, де вони були виготовлені. Наприклад, індійські олійні парфуми при контакті з водою розкриваються ще сильніше. Чому так? Це секрет індійських парфумерів. Парфум, вироблений у Сирії, належить до розряду елітного, і купити його може дозволити не кожна людина.

Примітно, що основними виробниками олійних парфумів є: ОАЕ, Сирія, Єгипет, Індія, і продукція, що ними випускається, відрізняється не тільки високою якістю, а й незвичайними дизайнами флаконів, які найчастіше виконані в «східному» стилі.

Арабські олійні парфуми дуже концентровані, тому не можна ними зловживати, оскільки їхній надлишок може дати зворотний ефект. Щоб приємно пахнути, досить однієї краплі парфумів на основі олії, і в цьому відношенні парфуми-спреї, парфумовані та туалетні води сильно ним програють, тоді як пульверизатор «бризкає» парфум не лише на шкіру чи одяг, а й прямо в повітря. Якщо скористатися спиртовим парфумом, то запах розкриється на шкірі протягом години, а олійні парфуми розкриваються лише тоді, коли людина йде або робить якісь дії. У стані спокою аромат практично непомітний.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить