Експерти пояснили, як мити голову, не використовуючи шампунь

Трихологи розповіли, що в наш час все частіше можна зустріти заклики відмовитися від миття голови шампунем. Ко-вошинг — так називається цей метод. Його прихильники миють голову без шампуню, але застосовують кондиціонер. Шампуні очищають шкіру голови і волосся за допомогою поверхнево-активних речовин (ПАР), це саме вони дають піну, яка дозволяє промити голову. Але і кондиціонери містять ПАРи, правда в менших кількостях. А значить, ними теж можна мити голову, пояснили експерти, інформує Ukr.Media.

Такий спосіб миття голови підходить тим, хто часто фарбує волосся, зловживає феном, плойками і прасками, а також власницям кучерявого волосся. Однак мити голову можна не кожним кондиціонером.

За словами фахівців, якщо в складі кондиціонера присутні силікони, мити таким засобом волосся небажано. Силікони накопичуються і обтяжують волосся, підкреслили експерти. Крім цього варто врахувати, що при митті голови без шампуню рано чи пізно волосся почне втрачати свою красу. Кондиціонер не здатний якісно відмити волосся від усіх забруднень. Ко-вошинг має на увазі періодичне разове повернення до шампуню. Якщо ви розумієте, що вже не можете за допомогою кондиціонера позбутися слідів бруду і себума — помийте голову з шампунем, резюмували експерти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить