Дві часті помилки в макіяжі, які не можна робити при навислих повіках

За навислої повіки робити макіяж досить складно. У деяких випадках цей дефект стає ще більш помітним або очі набувають сумного виразу. На думку візажистів, поширених помилок, які призводять до такого результату, дві. Про них і розповіли експерти, інформує Ukr.Media.

Також візажисти дали поради, як цього уникнути. Насамперед вони радять не піднімати брови, не відкривати широко очі та не відтягувати повіки під час макіяжу очей, особливо користуючись тінями. Через це в готовому макіяжі на розслабленому обличчі нижня межа макіяжу набуває сходинки. Експерти вказують: "малювати" очі потрібно тільки на розслабленому обличчі.

Також важливо стежити за тим, щоб усі лінії були плавними та рівними. Цього правила слід дотримуватися і під час підведення очей олівцем або темними тінями, підкреслення верхньої лінії вій за нависаючих повік. Лінію вести плавно, без чітких куточків і розширень у центральній частині повік, радять візажисти.

Ще один лайфхак у макіяжі очей з навислою повікою — не обривати різко лінію підводки. Її можна акуратно звести нанівець, розтушувати. Як пояснюють фахівці, у цьому разі форма очей матиме правильніший вигляд, а сама нависаюча повіка візуально не буде так сильно кидатися в очі.

Візажисти зазначають, що особливо це актуально для жінок у віці. Однак нависла повіка може бути й у зовсім молодих дівчат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить