Джинси постійно протираються: поради, які допоможуть якнайдовше носити улюблену річ

Мабуть, джинси — це та річ, яка є в гардеробі кожної людини незалежно від статі та віку. Так що напевно багато хто стикався з такою проблемою, як протирання джинсів між ніг. Які кроки ви робите потім: віддаєте їх в ательє або несете відразу на смітник? Поспішаємо вас порадувати: ми знаємо, як заощадити ваші гроші та продовжити термін служби улюблених джинсів. Швидше гортайте вниз!

Головне — дотримуйтесь цих правил, тоді улюблені джинси прослужать вам не один рік!

Чому джинси протираються між ногами?

Перш ніж розпочати боротися із проблемою, необхідно з'ясувати її причини. Вони можуть бути зовсім різними:

  • Неякісний матеріал.
  • Неправильно підібраний розмір (якщо джинси малі, то тканина надто сильно натягується, що може спричинити появу дірок).
  • Неправильний крій — це помилка виробників.
  • Індивідуальні особливості власника — чи то фігура, хода або звичка сидіти певним чином можуть призвести до зношування тканини.
  • Догляд за річчю.

Дізналися, у чому була ваша помилка? Тепер можна подумати і про загальні профілактичні заходи, інформує Ukr.Media.

Періть джинси рідше і не використовуйте сушарку

Джинси зовсім не обов'язково прати після кожного носіння, експерти рекомендують робити це раз на 3-4 місяці. Справа в тому, що чим частіше ви їх перете, тим сильніше руйнуються волокна, в результаті чого джинсова тканина стає тоншою і з більшою ймовірністю порветься при наступному носінні. З цієї причини не слід поміщати джинси в сушарку. При появі плям краще провести точкову обробку та дати виробу висохнути на повітрі.

Наступного разу, коли ви пратимете свої джинси, поставте пральну машину на щадний режим, а самі джинси виверніть навиворіт. Так джинсова тканина з більшою ймовірністю залишиться цілісною.

Захистіть джинси

Якщо ви купили джинси з тонкої тканини, то ви можете захистити їх від швидкого зношування такими методами:

  • Зробіть латки з деніму. Їх кріплять до вивороту джинс і акуратно прошивають нитками в колір тканини.
  • Обробіть парафіном. Лицьову сторону джинс ретельно натирають парафіновою свічкою, особливу увагу потрібно приділити сполучним швам. Потім джинсам необхідно дати висохнути, а потім спокійно носити. Врахуйте, що парафін з часом стирається, тому якщо ви часто будете носити ці джинси, то процедуру варто повторювати приблизно раз на тиждень.

Купуйте кілька моделей джинсів

При частому носінні та зіткненні з тілом волокна можуть стати крихкими, що призведе їх до руйнування. Так що носити одну й ту саму пару штанів кілька днів поспіль — погана ідея. Купуйте кілька джинсів (вистачить навіть двох!) і чергуйте їх кожні 1-2 дні. Обидві пари прослужать вам довше!

Правильно зберігайте

Зберігання — дуже важливий етап у догляді за одягом. Щоб джинси служили довго, не складайте їх у шафу у вологому стані, не скручуйте їх і не кидайте на полицю в такому вигляді.

Щоб компактно скласти джинси, потрібно спочатку скласти їх навпіл, а потім щільно згорнути рулетом, або зігнути їх двічі і утворити квадрат.

Вибирайте еластичний денім

Якщо ви хочете, щоб одна пара джинсів стала вашим супутником протягом довгих років, краще придбайте виріб з еластаном або лайкрою у складі. Ці синтетичні нитки дозволять джинсам тягтися, і в результаті вони з меншою ймовірністю порвуться на внутрішній стороні стегон.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить