Ці помилки під час укладання волосся феном призводять до його псування

Усе залежить від того, чи знаєте ви, як насправді слід користуватися феном. Про типові помилки, які коштують шевелюрі занадто дорого, ми зараз розповімо, інформує Ukr.Media.

Сушити занадто мокре волосся

Наскільки б парадоксальним це не було, але сушити варто вже трохи підсохле волосся. Після того як вийдете з душу, гарненько просушіть волосся рушником, обережно вичавлюючи вологу, у жодному разі не розтираючи, інакше це може призвести до травмування структури волосся. Отже, щоб можна було розпочати укладання феном, пасма мають бути на 60-65 % сухими, тобто за визначенням з них не має капати вода. У іншому разі, працюючи з занадто мокрим волоссям, можна не домогтися бажаного результату під час укладання, а ще втратити у об'ємі і гладкості.

Приділяти недостатньо уваги кореням

Так-так, воно теж потребує догляду, уваги, турботи і любові, тобто засобів для укладання і правильної сушки. Зазвичай ми використовуємо фен по усій довжині волосся, не доходячи до коренів. Звідси з'являється "прилизаний" ефект, ніби волосся брудне і прим'яте шапкою. Щоб зачіска виглядала, ніби ви щойно вийшли з салону, нанесіть трохи спеціального засобу для об'єму біля коренів, гарненько вбийте його у волосся біля основи по усій голові, опустіть голову вертикально вниз, і потім сушіть волосся, збиваючи пальцями пасма біля коренів. Повернувшись у стандартне положення, розчешіть волосся, простягніть трохи брашингом для надання волоссю гладкості на кінцях або ж залиште текстурний варіант, якщо того вимагає образ. Далі зафіксуйте об'єм лаком для волосся, розпорошуючи засіб не лише зверху, але й під волоссям, на відстані у 20-25 см. У такий спосіб ви досягнете ідеального об'єму без зайвих зусиль.

Сушити з кінчиків

Багато жінок починають сушити волосся з кінців, коли починати потрібно саме з коренів, ніби спускаючи вологу дедалі нижче. У цьому вам відмінно допоможе щітка або масажний гребінець. Тоді процес триватиме менше.

Неправильно використовувати засоби для укладання

Купивши один термозахисний засіб для захисту волосся, ми сподіваємося, що він не лише врятує його від високих температур, але й додасть об'єм, блиск, фіксацію і ще багато ефектів. Запам'ятайте: у кожного засобу свої функції, і якщо на баночці написано "для об'єму біля коренів", це не означає, що спрей буде ще й захищати від перегріву. Загалом, уважно читайте опис і не бійтеся використовувати одразу кілька засобів.

Користуватися неправильною щіткою

Пам'ятайте, укладання за допомогою щітки з металевою основою виглядатиме охайніше, ніж за допомогою пластикової, але й шкоди (за неправильного використання) перша завдає більше, ніж друга, оскільки діє за принципом прасок. Метал нагрівається, і волосся стає рівним (набагато швидше), зіштовхуючись з гарячою щіткою. Тому для щоденної сушки краще обирати пластикову: завдяки своїй будові і фізичним властивостям щетини вона дозволить більш ретельно розділяти волоски і рівномірно прогрівати волосся.

Не використовувати насадки на фен

Ми маємо на увазі ту насадку з вузьким кінцем, яку ви, зазвичай, втрачаєте протягом перших днів після придбання фена. Насправді вона катастрофічно вам необхідна. Завдяки їй гаряче повітря фена дме концентровано — саме на ті пасма, на які ви його спрямовуєте, а не одразу на усю голову. Спочатку може здатися, що така насадка уповільнює процес сушіння, але усе навпаки. Спрямоване концентроване повітря фена гаряче, тому процес висушування відбувається більш ретельно, а за рахунок звуження потоку повітря за відповідного укладання ви додасте відчутний об'єм біля коренів.

Основна рекомендація під час використання насадки: не ставити температуру фена на максимальну позначку, щоб не пересушити волосся. Процес сушіння має відбуватися на середній температурі, і лише для отримання максимальної гладкості (зрозуміло, не щодня) температуру можна збільшувати. І другий важливий момент: щоб не травмувати структуру волосся, намагайтеся спрямовувати фен вздовж поверхні волосся, а не перпендикулярно до неї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить