Ці лайфхаки стануть у нагоді кожній білявці

Зовсім не важливо, натуральний у вас колір або вісім колористів вісім годин чаклували над складним багатогранним фарбуванням. Щоб волосся було блискучим, щоб не з'являвся зелений відтінок, кінці не сіклися, а корені не виглядали неохайно, візьміть на озброєння 7 простих лайфхаків, інформує Ukr.Media.

Щоб не з'являвся зелений відтінок

Завжди, завжди, за будь-яких обставин наносьте на волосся кондиціонер перед купанням у басейні: ваше волосся має бути захищеним від води і від хлору. Саме він викликає зміну відтінку! Якщо вода, якою ви миєте волосся, теж хлорована, спробуйте перейти на миття волосся якщо не бутильованою, то хоча б кип'яченою і відстояною водою. Повірте, ви відчуєте різницю!

Щоб волосся не пересушувалося

Водопровідна вода у більшості з нас дуже жорстка. Встановивши у систему водопостачання фільтр, ви проявите кращу турботу про волосся: воно стане більш гладким, почне менше плутатися, припинить електризуватися і буде краще тримати укладання.

Щоб волосся не було ламким

Неважливо, сушите ви його феном, витягаєте за допомогою круглої щітки або завиваєте за допомогою плойки: завжди наносьте термозахисний засіб. Біляве волосся більш тонке і слабке, ніж темне, тому потребує захисту від перегріву.

Щоб не з'являлася жовтизна

Блакитні і фіолетові шампуні, маски і бальзами для волосся збережуть платиновий або попелястий тон світлого волосся, не дозволяючи проявитися нашому природному жовтувато-червоному пігменту.

Щоб волосся блищало

Ніщо не надає світлому волоссю більш сяючий вигляд, ніж душ з шампанського! Перед особливим вечором помийте волосся, але замість бальзаму промийте його шампанським "брют", після чого ретельно обполосніть прохолодною водою. Голлівудські кучері гладкі, блискучі і бездоганні у всіх сенсах гарантуємо!

Щоб відрослі корені були менш помітними

На прямому волоссі відрослі корені помітніші, ніж на кучерявому. Якщо у вас немає можливості терміново зафарбувати корені, просто зробіть укладання на щипці або плойку, сформувавши великі або розслаблені завитки: ваше волосся виглядатиме так, немов ви зробили модне фарбування, а не проґавили черговий візит до стиліста.

Щоб освітлити корені

Сухий шампунь — це білий порошок, який вбирає бруд і надає волоссю об'єм біля коренів. На жаль, для брюнеток це часто закінчується "борошном" у волоссі, а ось красуні зі світлим волоссям починають і виграють: зачіска виглядає свіжою, а потемнілі корені — світлими!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить