Чотири правила для відновлення нігтів після видалення гель-лаку

Захоплення гель-лаком може обернутися справжньою трагедією для нігтів. Нейл-майстри розповіли, як допомогти нігтям швидше відновитися, якщо ви вирішили відпочити від постійного покриття, інформує Ukr.Media.

Вкорочуємо нігті

Після зняття гелю нігті завжди стоншені. Не прагніть відростити їх одразу, вони ламатимуться після зняття щонайменше кілька місяців. Зріжте їх максимально коротко, водночас додатково зміцнюйте і відмовтеся навіть від звичайного покриття лаком, щоб не напружувати пластину ще більше.

Не шліфуємо

Не завжди майстер знімає гель акуратно, часто хочеться максимально відшліфувати нігті після зняття. Експерти настійно не рекомендують так робити.

Ви ще більше травмуєте нігтьову пластину, спилюючи і так тонкий шар нігтя. Підпиляйте найбільш шорсткі ділянки, але далі тільки зволоження та живлення, відмовтеся від бафів і пилок для обробки верхньої частини нігтя до повного його відновлення.

Подбайте про кутикулу

Кутикулу важливо не тільки вчасно видаляти, а й доглядати за цією ділянкою нігтя, зволожуючи і живлячи.

Якщо у вас тонка кутикула, можна просто відсувати її апельсиновою паличкою, а ось від щільної краще позбуватися обрізаючи. Після видалення обов'язково використовуйте засіб на основі олії абрикоса або оливи — вони відмінно живлять ніготь, і кутикула вже не відростатиме такою сухою. Руки завжди матимуть акуратний вигляд навіть без покриття.

Ванночки

Щоб допомогти нігтям відростати ще швидше, використовуйте ванночки для зміцнення пластини. Фахівці рекомендують розпарювати руки у ванночках з рожевою сіллю, також додавайте у воду олії, щоб пом'якшити дію солі на шкіру. Робити ванночки частіше двох разів на тиждень не слід — ви просто пересушите шкіру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить