Чому візажисти радять відмовитися від використання пудрових рум’ян, щоб виглядати молодшими

Рум'яна здатні як зробити зовнішній вигляд жінки здоровішим, так і зістарити обличчя. У віці особливо важливо знати, як правильно поводитися з цим косметичним засобом, щоб не підкреслити зморшки. Візажисти Марджіна Денніс (Margina Dennis) і Менді Брайс (Mandie Brice) назвали види рум'ян, які додають вік, і розкрили візуально омолоджуючі кольори, інформує Ukr.Media.

За словами фахівців, із віком шкіра стає менш еластичною, а складки шкіри виділяються сильніше. Саме тому використання пудрових рум'ян є помилкою для тих, хто хоче виглядати молодшим. Вони підкреслюють текстуру шкіри.

Найкраще перейти на рідкі або кремові рум'яна. Причому другі, на думку візажистів, є зручнішими для новачків. Ці засоби роблять шкіру молодшою, надають їй сяючого вигляду і добре наносяться. Крім того, таку текстуру легко змішувати для створення індивідуального образу.

Також важливо для старіючої шкіри використовувати рум'яна, в яких немає мерехтіння та блискіток. Мерехтливі формули привертають увагу до зморшок, візуально потовщуючи їх.

Денніс порадила наносити рум'яна на вилиці, після чого розтушовувати їх і підводити ближче до вух. Так буде створено ілюзію підтяжки обличчя, сказала візажистка.

Що стосується кольорів, фахівець рекомендує використовувати рожеві, коралові, теракотові, прохолодні персикові та м'які червоні рум'яни. Усі вони візуально омолоджують обличчя.

Брайс зауважила, що хорошим орієнтиром для вибору правильного кольору рум'ян є розуміння підтонів.

"Якщо ви краще виглядаєте в золотих прикрасах, у вас, швидше за все, теплий підтон, і найкраще підійдуть кольори з більш червоною основою, такі як кораловий, бронзові відтінки рожевого і навіть приглушений червоний", — сказала візажист.

Якщо ж краще виглядають срібні прикраси, то підтон, мабуть, холодний. У такому разі підійдуть рум'яна із синьою основою, наприклад, лілово-рожеві. Люди ж із нейтральним підтоном можуть носити будь-який колір, наголосила Брайс.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить