Чому не можна приходити на педикюр у відкритому взутті — навіть у спеку

Влітку педикюр більше потреба, ніж спосіб виглядати красиво. Однак деякі з нас можуть моментально зіпсувати ефект від процедури через те, що прийшли на процедуру у відкритому взутті, інформує Ukr.Media.

Босоніжки, сабо, шльопанці та сандалії є регулярним взуттям у літній період. Однак перед походом до майстра варто вибирати більш закриті варіанти взуття. Причому неважливо, наскільки спекотно на вулиці.

Покриття гель-лаком та видалення кутикули — важлива процедура, але не менш важлива та якісна обробка стоп. Шліфування робить ноги м'якими і чистими, однак вони травмуються і зазнають негативного впливу від зовнішніх факторів.

Так, одягнувши улюблені босоніжки після педикюру, ви виходите на курні вулиці міста. Навіть якщо вам йти 5 хвилин, п'яти моментально можуть потемніти, адже після шліфування шкіра швидше мажеться і запалюється.

Після педикюру рекомендується одягнути чисті та свіжі шкарпетки. Удома ноги рекомендується обробити м'яким скрабом, після чого нанести живильний крем із загоювальними компонентами на ніч.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить