Чому жовтіє ваш блонд — популярні причини

Натуральних володарів світлого волосся з кожним наступним роком стає дедалі менше, і пов'язано це з тим, що ген білявого волосся є рецесивним, а домінантний ген темного волосся стрімко його заміщає. Але тих, хто бажає стати білявкою, стає лише більше. Єдина проблема — колір примхливий і дорогий. Про те, як зберегти холодний відтінок, ми розповімо далі, інформує Ukr.Media.

Основні мінуси білявого волосся

Існує ряд труднощів, які знайомі власницям світлого волосся під час будь-якого сезону:

  • волосся стає тонким і ламким. Процес освітлення завжди пошкоджує волосся. З волосся, що освітлювалося вперше, пігмент вимивається досить швидко, а повторне тонування дає більш рівний, насичений і чистий колір. Коли вибір падає на холодний колір, догляд є особливо важливим, щоб вимивання не відбулося занадто швидко;
  • будь-яка маніпуляція на зразок фена і праски травмує волосся після освітлення удвічі сильніше, ніж зазвичай. Навіть від вибору праски може залежати швидкість "зношування" кольору. Щоб цього уникнути, потрібно обирати інструменти, що володіють позначкою "color-safe", тобто захист кольору;
  • волосся більш гостро реагує на жорсткість і якість води;
  • еластичність і м'якість зникають через втрату ліпідів після освітлення.

Чому блонд жовтіє

Є кілька причин, через які білявий колір волосся йде у жовтизну. І, якщо ви помітили, що волосся після фарбування стало саме таким, виключіть ці фактори:

Непрофесійне фарбування

Навіть незначний відступ від технології може призвести до появи небажаного кольору, а фарбування за домашніх умов загрожує абсолютно непередбачуваним результатом. Професійний колорист повинен вміти складати таку формулу для фарбування, щоб під час вимивання кольору його не потрібно було підтримувати якоюсь тонуючою маскою або шампунем. Є, звичайно, винятки, коли, наприклад, клієнт з якихось особистих причин не може регулярно відвідувати салон, і при цьому волосся буде піддаватися шкідливому впливу, наприклад активних сонячних променів. У цій ситуації слід використовувати тонуючий продукт для підтримання кольору.

Недостатньо освітлене волосся

У дівчат з русявим кольором волосся і у брюнеток під час освітлення під впливом перекису водню відбувається руйнування природного пігменту у волоссі, і він замінюється на барвник. Згодом барвник вимивається і, якщо волосся отримало недостатнє освітлення, воно набуває жовтий відтінок. Тому колористи використовують потужні освітлюючі продукти: пасти, креми і пудри, але вони більш щадним чином впливають на волосся, ніж засоби, які використовували 20 років тому.

Освітлення раніше фарбованого волосся

Щоб уникнути неприємностей, необхідно попередньо повністю позбутися від старого пігменту. Інакше він проявиться під час носіння нового кольору жовтуватими плямами і негарним відтінком.

Жорстка вода

У водопровідній воді міститься велика кількість мінеральних солей, які пошкоджують структуру волосся, роблячи його пористим. Результат — блонд швидко вимивається і волосся набуває брудно-жовтий відтінок. Краще купити фільтр для води або мити голову у тазику.

Неправильний догляд

Використання у догляді народних засобів, що містять натуральні олії, спирт і велику кількість сульфатів може спровокувати появу небажаного відтінку. Олії глибоко просочуються у структуру волосся і виштовхують наверх рідний пігмент або залишки попереднього фарбування.

Відсутність термозахисту

Для догляду за волоссям у будь-який сезон потрібен спеціальний захист для волосся. Він допомагає запобігти висушування і перегрів волосся. Під час холодів фен, плойка і праска використовуються особливо часто — це сильно пошкоджує волосся. Саме тому варто запастися якісними захисними засобами, які не лише збережуть волосся, але й продовжать життя укладанню.

Невідповідний шампунь

Професійні шампуні для фарбованого волосся мають у своїй формулі такі речовини, які впливають на молекулу кольору, закріплюючи її і тим самим продовжуючи відтінку життя. У складі побутових шампунів зазвичай є силіконові компоненти, які закупорюють структуру волосся, через що воно з часом починає сипатися. Тому для білявого волосся ми рекомендуємо професійний догляд. Бажано, щоб це були шампуні і маски без сульфатів та парабенів.

Для підтримання холодних відтінків білявого волосся за домашніх умов багато людей використовують шампуні і маски, що мають у своєму складі спеціальний фіолетовий пігмент для нейтралізації жовтизни. Але такі шампуні роблять волосся сухим і ламким, тому для збереження здоров'я волосся рекомендується чергувати звичайний шампунь для фарбованого волосся з шампунем для відновлення кольору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить