Чим BB-крем відрізняється від CC-крему

Ідеальний тон обличчя — це основа будь-якого макіяжу. Але влітку не завжди хочеться наносити тональну основу. Для цього придумали більш легкі засоби. Давайте розберемося, в чому ж відмінність між СС та ВВ-кремом, інформує Ukr.Media.

Почнемо з того, що таке СС-крем (color correction — корекція кольору) — коректор кольору з тонуючим ефектом. ВВ крем-(beauty balm) засіб для вирівнювання тону шкіри. Не потрібно забувати, що ще є така категорія тонуючих засобів, як DD-крем (daily defence — щоденний захист). Легка корекція та захист від ознак старіння. Всі ці засоби мають свої особливості і недоліки. Ми вирішили виділити п'ять основних пунктів, які відрізняють всім відомий СС від ВВ-крему.

ВВ-крем

З якими ж недосконалостями справляється цей чудо-продукт?

 • маскує темні кола під очима, пігментні плями, прищики, широкі пори, судинну сіточку;
 • зволожує сухі ділянки шкіри і матує жирні;
 • вирівнює колір і рельєф обличчя;
 • захищає від ультрафіолету завдяки обов'язковому SPF в складі (ми ж пам'ятаємо, що тренд прийшов з Азії, де дівчата просто схиблені на сонцезахисті);
 • надає шкірі сяйво.

Ось цей останній пункт (ефект сяйва) насторожує власників жирної шкіри, які страждають від надмірного блиску. Але тут є застереження: не варто плутати сальний блиск з сліпучим сяйвом здорової, відмінно зволоженої шкіри (кореянки називають цей ефект «цок-цок»).

СС-крем

Головні функції цього засобу відразу стануть зрозумілі, якщо згадати, що за абревіатурою СС стоїть не що інше, як Color Corrector, тобто «кольорокоректор». На відміну від колеги «бібі», цей крем справляється з завданнями маскування недосконалостей трохи гірше. Зате шкіру без особливих проблем зробить бездоганною:

 • вирівняє тон;
 • додасть сяйво;
 • зволожить;
 • захистить від фотостаріння і окисного стресу.

Вся справа в пігментах, що входять до складу СС-крему: вони підлаштовуються під тон шкіри. Так що навіть найбільш тьмяну шкіру нерівного відтінку відретушує на відмінно.

Три основні відмінності СС-крему (вони ж переваги):

 • його можна наносити на зону навколо очей;
 • він може працювати як самостійний коригуючий засіб або як база для тонального крему;
 • він підходить шкіри будь-якого типу.

Призначення

Основне завдання СС-крему — поліпшення тону обличчя за рахунок компонентів для догляду і світловідбивних частинок. BB працює трохи в іншому напрямку. Такий продукт вирівнює тон обличчя (як тональний) і приховує недоліки. Наприклад, почервоніння або судинну сіточку.

Консистенція

Текстура СС-крему дуже легка, можна сказати — напівпрозора. Тому такий засіб більше підійде для комбінованої і жирної шкіри. BB щільніший і більш густіший. Якщо ви володарка сухого типу шкіри — вибирайте не думаючи. Насправді, якщо порівняти консистенцію BB з тональним, то перший в рази легший.

Палітра

СС крем діє як коректор з тонуючим ефектом. Тому у нього декілька відтінків, які найчастіше вирішують якусь проблему. Наприклад, проти почервоніння. BB має більш широку колірну гамму, але, звичайно ж, в рази меншу, ніж тональні засоби. СС має менше пігменту у складі, але, тим не менш, засіб відмінно підлаштовується під відтінок шкіри (адаптер) за рахунок активації кольорових пігментів. BB більш щільний за текстурою, тому краще перекриває всі нерівності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить