Чи можна дозволяти дітям фарбувати волосся

Хтось обурюється цим явищем, комусь все одно, а хтось навіть приймає це за модну тенденцію. Але що думають з цього приводу фахівці?

Не існує мінімального віку для фарбування волосся у дітей, тому я б радив зачекати, поки вони не стануть досить дорослими, щоб запитати про це у них самих, — говорить Даніель Фішер, доктор медичних наук, інформує Ukr.Media.

Але слова Фішера не варто розуміти буквально, тому що він попереджає про те, що існують ризики для здоров'я — це подразнення, викликане хімічними речовинами в самій фарбі. Звичайно, деякі хімічні речовини агресивніші, ніж інші. На думку дерматологів, слід уникати аміаку, перекису водню і парафенілендіаміну (хімічної речовини, що часто зустрічається в перманентних фарбах для волосся). Ці речовини небезпечні навіть для дорослих. Ще один досить небезпечний компонент у фарбі для волосся — це їдкий відбілювач.

Діти, як правило, більш чутливі до будь-яких продуктів, тому можуть мати алергію. Крім того, їх волосся тонше, що робить їх більш сприйнятливими до пошкоджень, тому вони можуть зіпсувати волосся.

Якщо ви збираєтеся дозволити своїм дітям фарбувати волосся, використовуйте як можна менш агресивні методи,- радять фахівці.

Спреї у вигляді крейдяних фарб, хна — безпечні альтернативи хімічним "дорослим" фарбам для волосся. Напівперманентні фарби також менш шкідливі, оскільки мають більш низький рівень аміаку. Але незалежно від того, який варіант ви виберете, обов'язково зробіть тест, щоб переконатися, що у вашої дитини не буде алергічної реакції.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить