Через ці 7 причин ваше волосся може стати занадто сухим

Волосся рідко псується одразу, це тривалий процес, на який впливає безліч факторів. Крім того, волосся неможливо відновити за один день — взагалі, йому потрібен догляд протягом періоду, що дорівнює тривалості того, протягом якого воно перебувало у поганому стані, інформує Ukr.Media.

Однак це ще не означає, що надії на повне відновлення немає. Усе, що потрібно, — це трохи терпіння і знання, чому волосся зіпсувалося. Розберемо, що призводить до сухості і ламкості волосся, і розповімо, як доглядати за ним у подальшому.

Ви сильно і часто нагріваєте його

Фени, праски і щипці для завивки позначаються на стані волосся, навіть якщо ви користуєтеся термозахистом: він не здатен захистити на сто відсотків. Щоб уникнути ламкості волосся, спробуйте висушувати його без використання високих температур. Жорстке волосся можна сушити не більше ніж за температури у 190 градусів, ламке — за 150-180.

Крім того, використовуйте щипці або праски лише у разі крайньої необхідності, а найкраще — спробуйте замість них папільйотки для створення кучерів або великі бігуді, які дозволять трохи випрямити волосся.

Використовуєте багато шампуню

Занадто велика кількість шампуню може призвести до ламкості і сухості волосся. На волоссі залишаються олії, які не пропускають вологу і допомагають зберегти блиск.

Щоб повернути колишній стан волоссю, спробуйте використовувати шампунь лише на шкірі голови: він очистить волосся, коли ви будете змивати піну. Беріть при цьому невелику кількість засобу розміром з 1-2 фаланги пальця.

Не дбаєте про живлення волосся

Хоча деякі люди вважають кондиціонери і маски маркетинговим ходом, за фактом вони здатні змінити стан волосся. Перераховані засоби зберігають вологу і дають вітаміни, які необхідні для підтримання гарного стану.

Спробуйте наносити маску хоча б раз на тиждень і використовуйте кондиціонер після кожного миття голови. Підбирайте продукти виходячи зі свого типу волосся. Наприклад, фарбованому потрібні склади з частинками, що утримують пігмент; кучерявому потрібні кондиціонери глибокої дії, а прямому — засоби, що надають об'єм.

Занадто часто фарбуєте волосся

Навіть низьковідсоткові оксиди, які використовують стилісти, можуть вплинути на структуру волосся — що вже говорити про окислювачі у 6-9 %, які продаються у мас-маркеті.

Якщо ви фарбуєте волосся у більш темний колір, вичікуйте між кожною процедурою хоча б місяць: за цей час воно відновиться і не висохне під час нанесення барвника. За умови освітлення звертайтеся до стиліста хоча б раз на 2 місяці.

Під час домашнього фарбування чітко дотримуйтесь інструкції і витримуйте фарбу рівно стільки, скільки вимагає виробник. За малого терміну очікування лусочки волосся не встигають закритися — і через це волосся стає ламким. Занадто тривалий час фарбування призводить до того, що волосся пошкоджується через вплив оксиду, але при цьому його колір не стає яскравішим.

Не звертаєте свою увагу на ремені для сумочки

Це найочевидніша причина, проте з нею нерідко зіштовхувалися люди з довгим волоссям, які носять сумки на плечі. Іноді вони накидають їх, не замислюючись про зачіску. Потім різким рухом висмикують волосся — усе це призводить до того, що воно ламається.

Тренуйте уважність, щоб не залишитися з пошкодженим волоссям. Одягаючи сумку на плече, переконайтеся, що ви прибрали кучері на інше плече. Якщо вони потрапляють під ремінець, зафіксуйте їх шпильками або товстими гумками.

Агресивно розплутуєте мокре волосся

Вологе волосся схильне до пошкодження, і саме у ці моменти його нерідко розчісують — це призводить до посічення кінців і крихкості. Замість цього обережно вичавіть з нього надлишки води, промокніть його м'яким рушником, а потім нанесіть незмивний кондиціонер. Лише після цього використовуйте гребінець з широкими і рідкісними зубцями, щоб розплутати усі вузли.

Забуваєте про різноманітний раціон

Іноді зовнішність є результатом того, що відбувається всередині тіла. Тож якщо волосся виглядає пересушеним, але при цьому ви не фарбуєте його або не укладаєте плойкою, ймовірно, справа у нестачі корисних елементів.

Основний компонент, з якого складається волосся, — це кератин. Його вироблення залежить від того, чи достатньо у вашому раціоні продуктів, що містять цинк, вітамін A, білок, залізо, біотин.

Включайте у свою дієту нежирне червоне м'ясо, боби, горіхи, моркву, шпинат, батат, тофу, сир, яйця і печінку. Вони відновлять баланс мікроелементів — а це допоможе поліпшити стан не лише волосся, але й нігтів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить