Часті помилки манікюру гель-лаком, які псують нігті

Під час роботи з гель-лаком потрібна підвищена уважність, тому що помилки в нанесенні його можуть зіпсувати нігті. Величезний плюс цього засобу полягає в тому, що, на відміну від звичайного лаку, він тримається дуже довго і не потрібно кожен раз стирати ацетоном і наносити новий шар. Мінус у лаку лише один — його складно потім зняти, інформує Ukr.Media.

Знімати гель-лак з нігтів можна виключно спеціальним засобом

Самостійно зняти лак

Першою і головною помилкою, яка може коштувати здоров'я нігтів — це самостійне видалення засобу з нігтьової пластини. Важливо розуміти, що гель-лак особливий і має зовсім іншу структуру, на відміну від звичайного. Якщо є можливість, то цілком можна і навіть краще звернутися за допомогою до фахівця, майстра. Якщо ж не виходить цього, то просто здирати лак з нігтів у жодному разі не можна. Адже нігтьова пластина буде серйозно порушена. Та й звичайний ацетон або засіб для зняття лаку, теж не допоможуть. У такій ситуації потрібно купувати спеціальний засіб, який зазвичай без проблем можна купити в роздріб в спеціалізованому магазині.

Олія для кутикули

Кутикула є найбільш ніжним місцем на нігті і вимагає особливого догляду та уваги. Є думка про те, що олії, лосьйони або ж крем можуть погано вплинути на стійкість гель-лаку. Однак насправді це чийсь злий жарт. Після нанесення засобу обов'язково потрібно змастити кутикулу спеціальним засобом. Найкраще купувати якісну олію в такому разі. Завдяки такому простому трюку, кутикула не постраждає, сам гель-лак буде триматися помітно довше, та й в цілому манікюр буде більш охайним. Якщо ж нігтьова пластина буде страждати через сухість, тоді лак швидко зійде.

Зняття гель-лаку за краєчок нігтя

Якщо трапляється так, що на краєчку нігтя гель-лак відійшов, не можна знімати покриття, тому що є ймовірність нашкодити самому нігтю, а саме його верхньому шару. В такому разі, найкраще просто звернутися за допомогою до фахівця. Також цілком можна використовувати спеціальний клей, який може назад приклеїти гель-лак на край нігтя.

Щоб не нашкодити нігтям, потрібно користуватися сучасними лампами для сушіння

Сушка нігтів під лампою

Неправильна сушка — це ще одна серйозна помилка, яка може коштувати здоров'я нігтів. У всіх хороших лампах для сушіння нігтів є таймер і це однозначно не просто так. Річ у тім, що гель-лак вимагає певного часу під спеціальною лампою, щоб висохнути. І тут кожна секунда, як не дивно це звучить, має просто величезне значення. Не варто виймати нігті з-під лампи, якщо раптом відвернув дзвінок на телефон або смс-повідомлення. Важливо дочекатися дзвінка таймера і тільки потім це зробити. В іншому разі, технологія буде порушена, а сама нігтьова пластина просто постраждає.

Застаріле обладнання

Світ не стоїть на місці, а технології з кожним роком серйозно розвиваються і стають все кращими і кращими. І це стосується лед-ламп для сушіння нігтів. Ті ультрафіолетові лампи, які використовувалися, наприклад, у 2016 році, вже не годяться для роботи. Річ у тім, що вони здатні завдати досить серйозної шкоди нігтьовій пластини. Перед тим, як дозволити майстру працювати зі своїми нігтями, слід запитати, яка у нього лампа. Якщо фахівець використовує ультрафіолетову, тоді потрібно відмовитися від послуги. Краще знайти майстра, який користується сучасною і високотехнологічною LED-лампою.

Крім того, наносити занадто товстий шар лаку також може бути небезпечним для нігтів. Постійно підпилювати нігті, обрізати кутикулу перед нанесенням гель-лаку, сушка нігтів в холодній воді і тим більше спилювання пилкою засобу — це також грубі помилки, які приведуть лише до одного, а саме порушення нігтьової пластини. Потім доведеться досить довгий час її відновлювати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить