Цей інгредієнт повинен бути в складі зволожувального крему, незалежно від типу шкіри

Світ догляду за шкірою може бути приголомшливим, особливо якщо ви відносний новачок і намагаєтеся створити надійну систему догляду за шкірою з нуля. Сироватки, зволожуючі засоби, тоніки, креми для повік та очищувальні засоби — всі вони можуть надати вашій шкірі чудового вигляду, але вони також можуть змусити вас відчути розгубленість, якщо ви не знаєте, з чого почати, інформує Ukr.Media.

Від гіалуронової кислоти до пептидів та керамідів — які інгредієнти підходять до вашої шкіри? А які лише погіршать її стан. Ми хочемо допомогти вам розібратися.

Купуйте зволожувальний крем із наступним складом

Однак серед усіх цих інгредієнтів є один справді видатний — ніацинамід. Як різновид вітаміну B3, ніацинамід корисний для організму, а також надзвичайно поживний для всіх типів шкіри. Хоча цей інгредієнт існує вже давно, ви, ймовірно, помітили, що за останні кілька років він набув величезної популярності, оскільки все більше брендів починають включати його у свої продукти.

Користь ніацинаміду для вашої шкіри

Органічний естетик Кеті Собельман рекомендує ніацинамід як інгредієнт номер один для всіх типів шкіри, назвавши його одним із її улюблених інгредієнтів для підтримання здоров'я шкіри. Собельман також зазначила, що особливість ніацинаміду полягає в тому, що він однаково добре справляється з жирною і сухою шкірою (якщо ви стикалися з проблемою шкіри, що постійно змінюється, ви зрозумієте, наскільки це чудово).

Якщо у вас суха шкіра, що лущиться, Собельман стверджує, що ніацинамід збільшить виробництво керамідів і жирних кислот у шкірі для відновлення еластичності, а дослідження показують, що він більш ефективний, ніж вазелін, для зниження втрати води і підвищення рівня зволоженості шкіри.

Але якщо у вас протилежна проблема і ви страждаєте від жирної, схильної до акне шкіри, ніацинамід буде ефективним в іншому. Він діє як протизапальний засіб для хворобливої, ніжної шкіри, тому він особливо добре заспокоює ці болісно великі, схожі на кісти прищі. Поряд із цим, ніацинамід допомагає з часом зменшити кількість жиру на шкірі, тим самим запобігаючи появі прищів у довгостроковій перспективі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить