Кожен місяць з'являються нові б'юті-новинки, про які ми постійно розповідаємо вам. Все це позначається на "товщину" нашого гаманця. Поговоримо про продукти, на яких можна заощадити?
Зовсім недавно ми розповідали про прийоми маркетингу, які змушують купувати косметику. У США з'явилася нова наука — "бьютіноміка". Завдяки правильним розрахунками, ви зможете не купувати зайві кошти і раціонально розподіляти свій бюджет на косметичні продукти, інформує Ukr.Media.
Перше, що потрібно зробити — це скласти список покупок і постійно його поповнювати. Не завжди доречно звертати увагу на акції. Подумайте три рази (навіть не два), чи потрібен вам ще один крем. Друге правило: дорожче — не завжди краще. Завжди можна пошукати бюджетні аналоги, не гірше люксових брендів.
Також, ми вирішили запитати у різних дівчат про те, на який косметичний засіб вони витрачають найменше грошей і чому.
Олівець для губ
Олівець для губ відкриває наш список б'юті-засобів, на яких можна заощадити. Так, можливо, більш дешевий продукт не буде дуже стійким, але маючи хорошу помаду, він вам і не потрібен, тим більше, що зараз в моді ефект зацілованих губ.
Туш
Найчастіше виробники обіцяють WOW-ефект, але завжди туш відповідає якості? Головне, звернути увагу на склад — щоб у ньому не було небезпечних компонентів (важких металів). Якщо у вас немає особливої чутливості, то бюджетний варіант підійде на всі 100. Підберіть щіточку, яка зможе повністю фарбувати вії.
Перше, що прийшло в голову — туш для вій. Найчастіше, важко побачити різницю між тушшю за 100 грн і 600 грн. Одна з моїх найулюбленіших — Essence, її ціна якраз близько 100 грн. Вона відмінно підкреслює і підкручує вії, не осипається і не засихає через місяць використання.
Тіні для брів
На цьому б'юті-продукт також можна трохи заощадити. Пігмент без додаткового закріплення за допомогою спеціальних засобів — буде сипатися незалежно від цінової категорії.
Менше всього я витрачаю грошей на туш для брів. Користуюся бюджетним засобом від Evenline. Вона легко наноситься і надає моїм бровам природний об'єм і акуратний вигляд. Також, якщо мені потрібно заощадити місце в маленькій сумочці, можу це ж засіб використовувати і для брів і вій. Таким чином, мій макіяж наближений до натурального. Ціна, якість і результат мене влаштовують, так навіщо платити більше за те ж саме?
Крем для рук і ніг
Зволоження та харчування для рук і ніг можна отримати за більш прийнятну ціну, адже нам не потрібно, щоб у складі такого засобу була гіалуронова кислота, а вітамін А і Е коштує не так вже й дорого.
Крем для рук і ніг — категорія коштів, на які я можу витратити трохи менше грошей. Для мене головне, щоб вони не забивали пори (давали шкірі дихати) і не містили небезпечних канцерогенів. Уважно дивіться склад і правильно розставляйте пріоритети.
Скраб для тіла
Найкраща можливість заощадити на скраб для тіла — зробити його самостійно. Зверніть увагу на компоненти, які можуть викликати алергічні реакції. Наприклад, натуральні масла. Це відноситься не тільки до домашніх засобів, але і при покупці в магазині.
Перший продукт — це скраб для тіла. Не бачу сенсу витрачати на нього величезні суми. Я практично повністю перейшла на масаж сухою щіткою. Результат від цього набагато краще. Другий — тоніки для обличчя. Мої критерії вибору: без спирту, менше гліцерину і обов'язково доглядаючі компоненти в складі. З цим впорається і бюджетне засіб!
Не можна економити на продуктах по догляду, які стикаються з шкірою. Наприклад, тональна основа, миючі засоби та інші. Але це вже окрема тема, про яку ми поговоримо трохи пізніше.
Джерело: ukr.media