Блогер розкритикувала три популярні тренди краси, які змушують вас виглядати «дешево»

Деякі тренди сучасного макіяжу здатні вмить зіпсувати зовнішній вигляд жінки і навіть здешевити її образ. Блогер Антонія Хаймен (Antonia Highman), яка дотримується стилю класичної елегантності, рідко буває шанувальницею нових тенденцій у макіяжі. В одному зі своїх відео вона назвала три прийоми у макіяжі губ, брів та очей, від яких потрібно відмовитися, щоб виглядати дорого, інформує Ukr.Media.

Першим поганим, на думку блогера, рішенням є використання темного олівця для губ при світлій і навіть блідій помаді. Така техніка сьогодні знову через кілька десятиліть стала популярною. Хтось лише трохи підкреслює контур губ коричневим олівцем, а деякі сильно розмивають темний контур, залишаючи тільки центр губ світлим. Антонія Хаймен вважає, що це не виглядає елегантно. Вона запропонувала використовувати олівець у колір помади або обходитися без нього.

Ще одним здешевлюючим прийомом дівчина назвала ламінування брів. При такій процедурі волоски зачісуються догори і стають чіткішими. Блогер вважає елегантним природний вигляд брів.

Третім невдалим рішенням Антонія Хаймен назвала густі та пухнасті нарощені вії. На її думку, в оформленні вій теж потрібно прагнути до природності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить