Американський стиль: як підібрати стильний і водночас зручний одяг

Стиль американок — гаряча тема для дискусій. Одні фенш-експерти впевнені, що його не існує в принципі, а інші вважають американських модниць апологетами стилю casual. Ми ж впевнені, що американський стиль є, і саме він як не можна краще підходить тим, хто віддає перевагу лаконічним, але стильним образам на кожен день, інформує UkrMedia.

Простота

Тоді як британські модниці вдаються часом зовсім до феєричних експериментів зі стилем, американки цінують прості і зрозумілі образи, придатні для життя і, які дозволяють не витрачати забагато часу на ранкові збори. Якщо такий підхід тобі близький, почни американізацію свого стилю з ретельного опрацювання базового гардероба — саме він рятує більшість американок.

Практичність

У США жінки люблять практичні образи — такі, щоб можна було відправитися і на роботу, і на батьківські збори, і на зустріч з подругами, і ще заскочити в магазин. Тому вони часто вибирають універсальні комплекти з часткою легкої недбалості, а особливу любов живлять до зручного взуття — зустріти американку на підборах у будні можна, тільки якщо необхідність їх носити продиктована суворим робочим дрес-кодом.

Чоловічий одяг

Американкам також подобається одяг із чоловічого гардеробу — джинси, куртки-пілоти, білі футболки, класичні брючні костюми. «Чоловічі» речі вони досить майстерно доповнюють жіночими аксесуарами і взуттям, щоб виглядати стильно і гармонійно.

Природність і доречність

В Америці ніхто не оцінить графічні стрілки і червону помаду вдень — природність вибирають майже всі місцеві модниці. В американському стилі найбільше цінується квітучий зовнішній вигляд — здорове волосся (найчастіше натуральних відтінків), гарна шкіра, ідеальні зуби завжди спрацюють куди краще, ніж два кілограми косметики. А щоб підкреслити доглянутість і природну красу, досить додати трохи туші, рум'ян і блиску для губ.

Незамінний денім

Батьківщина джинсів — Америка, тому не варто дивуватися тому, що тут денім давно придбав статус «священної корови». І це, варто зауважити, справедливо — навряд чи існує ще один такий же універсальний матеріал. Джинси служать американкам оптимальним варіантом для виходу і на бенкет, і в світ — досить лише грамотно обіграти їх згідно приводу.

Ковбої, індіанці

Америка — багатонаціональна і мультикультурна країна, так що в джерелах натхнення американські дизайнери та модники нестачі не відчувають. Тут тобі і ковбойські капелюхи і чоботи, і комбінезони фермерів, і індіанські мотиви, і самобутні вбрання народів Південної Америки і Карибського моря. При цьому довільне змішування всіх цих історій зазвичай дає не невиразний модний «вінегрет», а життєздатний і стильний результат, який ми називаємо «американським стилем одягу».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить