Африканські коси: 18 трендових ідей

Африканські мікрокоси довго плести, зате носити потім одне задоволення — легко і просто, без особливого догляду. Такі коси в першу чергу популярні у темношкірих дівчат, але і для наших красунь немає ніякого обмеження на цю екзотичну зачіску, інформує Ukr.Media.

Що потрібно врахувати, перш ніж зважитися на афрокосички

Чим довше волосся, тим більше уваги йому потрібно буде приділяти, якщо воно заплетене в мікрокоси. Доведеться щодня зволожувати волосся, щоб боротися з їхньою ламкістю.

Пам'ятайте, що афрокоси — зачіска, травматична для волосся будь-якого типу. Найімовірніше, трохи волосся в результаті модного експерименту ви втратите. Як тільки расплетете косички, волосся буде травмоване, стане ламким і крихким. Краще знайти досвідченого майстра, який грамотно створить на вашій голові цю зачіску і допоже запобігти небажаним наслідкам. Майте на увазі, що така зачіска коштує дуже недешево!

Як заплести африканські косички самостійно

Зачіска виглядатиме чудово, якщо ви доручите справу професіоналу, але це не означає, що ви не зможете впоратися з нею самостійно. Все приходить з практикою, вірно? Розповімо вам, як заплести мікрокосички самостійно в домашніх умовах.

Перш ніж приступити до плетіння, підготуйте волосся до цієї процедури. Воно повинно бути добре оброблене кондиціонерами, зволожене і ретельно зачесане. Почніть з розподілу волосся на чотири секції. Відокремлюйте по тонкому пасму волосся і заплітайте кожне з них у косу. Робіть те ж саме з іншими секціями волосся, регулюючи розмір і товщину косичок залежно від того, якого ефекту ви хочете досягти.

Як доглядати за мікрокосами

Раз вже ви хочете носити африканські косички кілька тижнів або навіть місяців, то без правильного підходу до процедур по догляду за волоссям не обійтися. Ось кілька порад по догляду, які допоможуть вам зберегти ваше волосся здоровим і сильним.

Змініть звичайний шампунь на зволожувальний і додайте до догляду хороший кондиціонер. Використовуйте цей дует регулярно, коли миєте заплетене в коси волосся. Якщо ви захочете зробити зачіску за допомогою гелів або важких продуктів для укладання, дуже важливо ретельно змивати їх після кожного використання. А краще і зовсім відмовитися від засобів, що обтяжують волосся. Легка олія для щоденного зволоження волосся — обов'язкова складова догляду за косами. Як тільки ви помітите, що коріння досить відросло, шкіра голови свербить, а волосся здається важким, прийшла пора розплітати коси.

Тепер, коли ви знаєте все про догляд за афрокосами, прийшов час надихнутися красою та багатогранністю цієї незвичайної зачіски.

Микрокоси, зібрані в гульки

Верхня частина косичок, зібрана на потилиці

Об'ємна висока ґулька

Високий кінський хвіст з косичок

Косички, укладені в прямий проділ

Мікрокосички з кучерями

Два хвоста

Мікрокоси, укладені в дві низькі гульки

Недоплетені косички

Супертонкі косички

Висока святкова зачіска з афрокосичок

Висока зачіска з дуже тонких мікрокос плюс поголена потилиця

Крихітні джгути в хвості

Зачіска, що поєднує три види кос

Гулька на верхівці з половини волосся

Фотографії, які ми для вас підібрали — це тільки мала частина існуючих зачісок з мікрокосами. Ви навіть не уявляєте, скільки різних зачісок можна вигадати з цими милашками. Придивіться, виберіть образ, що сподобався, і перетворіть ваше волосся на плетений твір мистецтва.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить