6 секретів правильного гоління, про які ви не знали

На відміну від інших важливих справ — скажімо, отримання водійських прав або їзди на велосипеді, ніхто нас не вчить правильно голитися. Більшість з нас напевно починали це робити маминою бритвою і поки вона не бачить. Порізи і роздратування — усе це теж, на жаль, нам знайоме, інформує Ukr.Media.

Звичайно, з того часу ми навчилися користуватися станком, але цілком ймовірно, що все ще допускаємо популярні помилки. Отже, давайте повернемося до основ і дізнаємося, які важливі етапи у голінні волосся ми пропускали всі ці роки.

Геть мило і шампунь

Гель для гоління, піна або крем можуть здатися непотрібними, але саме вони забезпечують гладку поверхню для ковзання бритви. Головне в підготовці шкіри перед голінням — пом'якшити волосся. Саме коли волосся м'яке, бритва легше ковзає по шкірі і не дратує її. Продукти для гоління, як правило, містять пом'якшувальні засоби. Якщо раптом ви не хочете брати гель з собою в поїздку або його не виявилося під рукою, краще використовуйте кондиціонер для волосся, кокосову олію. Але не шампунь (він буде дратувати шкіру під час гоління) та мило (воно заб'є лезо бритви).

Гоління — в останню чергу

Неважливо, наскільки круто пахне ваш гель для гоління і наскільки гостре лезо, гоління — це тягар. Так навіщо відкладати неминуче на самий кінець водних процедур? На це є вагома причина. Якщо шкіра і волосся знаходяться якийсь час у вологому і теплому середовищі, вони пом'якшуються. Більш м'яке волосся і відкриті від пару фолікули полегшують гоління, так що навряд чи ви побачите свіжу щетину на наступний день.

Не тисніть на бритву

Ось вам одна з кращих порад, що належать до того, як правильно голити зону бікіні — чим менше тиск, тим краще. У вас може виникнути спокуса добряче натиснути на станок, щоб збрити найменші волоски, але так ви робите тільки гірше. Чим сильніше ви тиснете, тим більше стає нерівною поверхня шкіри — тому що ви по суті створюєте ямочки там, де знаходиться лезо. У підсумку бритва рівномірно не голить волоски.

Не забувайте про скраб

А ця порада стане в нагоді тим, хто не знає, як правильно голити ноги. Раніше ми думали — ну навіщо скраб для тіла, якщо бритвою ми прибираємо омертвілі частинки шкіри? Ан-ні. Саме скрабування до гоління допоможе знизити ризик подразнення. Адже мертві клітини шкіри засмічують лезо бритви, що і викликає порізи. Відлущування створює чисте рівне полотно, по якому станок буде добре ковзати. Цікаво, що скраб і гоління в якійсь мірі допомагають впоратися з сухістю та подразненням шкіри в холодну пору року. Дерматологи навіть радять людям з подразненою та сухою шкірою регулярно голити ноги взимку — щоб не накопичувати багато омертвілої шкіри. Скраб і станок також допоможуть вашому зволожуючого крему ефективно проникати в шкіру.

Не тримайте станок в душі

Так-так, бритви досить вимогливі у догляді. Зберігання бритви у вологому середовищі може призвести до іржі на лезі. Це також збільшує ризик бактеріальної і грибкової інфекції. Після гоління ретельно промийте станок теплою водою, промокніть рушником або серветкою, а потім сховайте у сухому місці.

Не поспішайте

Такий сумний закон Всесвіту — спроба прискорити гоління може стати причиною порізів. Якщо ви все ж порізалися, промийте пошкоджену ділянку і нанесіть на неї трохи антиперспіранту. Він містить хлорид алюмінію, який допоможе звузити кровоносні судини і згорнути кров. Ви також можете протерти шкіру кубиком льоду або очними краплями — ці засоби також звужують кровоносні судини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить