4 найяскравіших парфумерних новинки, які закохують чоловіків

Весна в розпалі, а для парфумерних брендів це особливий час натхнення. У нових роботах буде багато квіткових мотивів, приправлених краплею гурманіки. Коли, як не зараз, пахнути яскравими трояндами, теплим бузком і сонячною мімозою? Поринаємо в ароматний світ новинок!

Теплий та пряний Nirvanesque від HFC Paris

Бренд вірний своїм традиціям. Новинка Nirvanesque звучить яскраво і зігріває своїм шлейфом. Чиста гурманіка в стильному лаконічному флаконі. Аромат переливається нотами вина, ванілі та вершків, ладану та мирри, ягід та прянощів. Парфум, який неодмінно зачарує оточуючих, інформує Ukr.Media.

Свіжий та соковитий My Sweetest Morphine від Ex Nihilo

У колекції Ex Nihilo з’явилася оновлена версія My Sweetest Morphine — ще більше кольорів, ще більше привабливості. Композиція розкривається соковитим бергамотом та теплим бузком, а в серці аромату звучать троянди, мімоза та пачулі. Сонячний парфум відразу піднімає настрій на 100 пунктів.

Грайливий та жвавий Fanfare від Thameen London

Fanfare — перший аромат бренду з колекції Britologne. Парфум натхненний історією Квіткового ринку у Ковент-Гардені. Елегантний і строгий, але водночас грайливий і кокетливий. У ньому майстерно вплетені ноти бергамоту, вермуту, розмарину, ветівера та ялівцю. Фужерна композиція, що залишає незабутній шлейф.

Солодкий та кремовий Good Girl Blush від Carolina Herrera

Включаємо жіночність на максимум із новим ароматом від легендарної Carolina Herrera. Яскрава композиція, повна контрастів. У верхніх нотах тепло звучить ваніль, але в гру незабаром вступають дзвінкий бергамот і чуттєва троянда. У шлейфі залишаються трохи припудрені квіти: іланг-іланг і півонії.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить