4 корисних поради щодо вечірнього догляду за волоссям

Косметологи навчили нас наносити спеціальний нічний крем за годину до сну — щоб шкіра вранці була гладкою і зволоженою. Волоссю теж потрібен нічний догляд, особливо якщо у вас сухі і пошкоджені пасма. Нижче — основні правила, які допоможуть зберегти волосся гладким, блискучим і м'яким. Повторюйте як мантру: замініть наволочки на шовкові, використовуйте маску на ніч кілька разів на тиждень і поставте на полицю у ванній спеціальні сироватки та есенції, інформує Ukr.Media.

Олія або маска на ніч

Необхідно посилити ефект від улюбленої маски — наносьте її на сухе волосся перед сном (так роблять багато акторок і моделей). У такому разі поживні компоненти потраплять вглиб структури волосся, а не залишаться лише на поверхні. Вранці просто помийте голову звичайним способом і обов'язково нанесіть кондиціонер — здивуєтеся, якими слухняними і гладкими будуть пасма. На ніч також добре наносити олії (кокосову або будь-яку косметичну): розподіліть їх по всій довжині і розділіть волосся на кілька частин. Поки ви спите, пасма вберуть у себе максимум корисних речовин — відмінний спосіб реабілітувати волосся у період холодів і вітру. Вранці не сушіть волосся феном — дозвольте йому висохнути самостійно.

Шовк

Замініть постільну білизну, щоб змінити стан волосся. Класичні бавовняні наволочки забезпечують ефект статики — і волосся електризується та стає більш ламким. Замініть їх на шовкові — гладка поверхня допоможе у боротьбі за блиск волосся і збереже укладання, якщо ви раптом лягли спати з ідеальними кучерями. Ще один варіант — наволочки з бамбукової тканини: вони жорсткіші, але працюють так само.

До речі, шовкова пов'язка на голову допоможе зберегти усі необхідні властивості олій і масок: наносьте на волосся маску, обгортайте у шовк і лягайте спати. Якщо волосся вологе, спочатку одягніть шапочку для душу.

Нічні засоби

Марки випускають спеціальні засоби, призначені для догляду за волоссям вночі: сироватки, маски, есенції. Вони легші за консистенцією. Наносьте їх на корені або довжину — і лягайте спати: вони будуть працювати, поки ви спите (протеїни, амінокислоти і вітаміни відновлять пошкоджені пасма). Більшість засобів для довжини не вимагають змивання вранці — на відміну від тих, що контактують зі шкірою голови (кондиціонери не наносьте на корені). Перші заощаджують ваш час: прокинутися зможете вже з ідеально гладким волоссям. Другі працюють більш активно і впливають на корені.

Заплітайте волосся

Якщо у вас довге волосся, привчіть себе заплітати його перед сном — так воно буде менше плутатися і ви скоротите його ламкість. Якщо хочете зберегти укладання, тримайте біля ліжка шовковий шарф або пов'язку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить