3 способи видалення волосся на обличчі в домашніх умовах

Депіляція обличчя воском і цукром є оптимальними способами позбутися небажаного волосся на обличчі в домашніх умовах, інформує Ukr.Media.

Перед тим, як видаляти волосся на обличчі в домашніх умовах за допомогою воску або цукру, необхідно очистити і продезінфікувати зону для депіляції. Для цього підійдуть спеціальні "гелі перед депіляцією" або ж звичайний хлоргексидин. Після дезінфекції необхідно знежирити шкіру тальком. Цукрова паста легко змивається теплою водою. Для того ж, щоб видалити залишки воску, вам буде потрібне мінералізована олія. Обов'язково після проведення процедури нанесіть на шкіру заспокійливий крем.

Депіляція обличчя воском

 • У продажу є велика кількість готових воскових смужок для депіляції зони над губою.
 • Також ви можете використовувати віск в касетах. Касети мають принцип кулькової ручки. Техніка досить проста.
 • Вам необхідно буде нанести картриджем віск на зону над губою. Віск повинен наноситися строго по росту волосся.
 • Зверху потрібно приклеїти бандаж, тканинну смужку. Бандажі продаються в тих же магазинах, що і віск.
 • Далі потрібно зірвати бандаж різким рухом проти росту волосся, паралельно шкірі.
 • Депіляція обличчя цукром

  Принцип депіляції цукром в картриджі точно такий же, як і воском. Але є одна важлива відмінність! Цукор, на відміну від воску, потрібно наносити строго проти росту волосся. Знімати ж склад потрібно своєю чергою по росту волосся.

  Якщо ви вирішили самостійно видалити волосся на обличчі в домашніх умовах за допомогою воску або цукру, вам необхідно знати, що знімати склад потрібно строго паралельно шкірі. Також під час зняття воску і цукру, обов'язково потрібно натягувати шкіру, в іншому разі можна поставити синяк або пошкодити верхній шар шкіри.

  Крем для депіляції

  Креми для депіляції вважаються досить дієвими способами видалення волосся. І якщо вони не завжди можуть впоратися з жорстким грубим волоссям, то ніжний пушок над губою цілком допоможуть прибрати.

  Дуже важливо знати, що такі креми мають складний хімічний склад, тобто дуже токсичні. Тому, використовуючи їх, строго дотримуйтесь інструкції. Перед застосуванням засобу зробіть тест на алергію, нанесіть невелику кількість крему на згин ліктя, простежте за реакцією шкіри на крем.

  Креми для депіляції діляться залежно від зони впливу. У жодному разі не наносьте на зону над губою крем для депіляції тіла. Використовуйте тільки крем для депіляції обличчя!

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Ответить