3 дивні міфи про педикюр, від яких пора позбутися

До педикюру в салоні багато жінок ставляться байдуже, проте ця процедура може бути навіть більш необхідною, ніж чергова чистка обличчя. Самостійно не завжди вдається впоратися з грубою шкірою, та й незручна поза при домашньому педикюрі не всім підходить, особливо якщо у вас хвора спина. Ми зібрали найдивніші, на наш погляд, міфи про педикюр, в які вже пора перестати вірити, інформує Ukr.Media.

Міф #1. Нігті на ногах потрібно стригти під корінь

Далеко не всі люблять довгі нігті на ногах, навіть під покриттям — це елементарно незручно. Але і відрізати ніготь під корінь теж не найкраща ідея. Вся річ у тім, що коли ви зістригає ніготь повністю, ви можете домогтися того, що ніготь при відростанні почне вростати. Особливо якщо ви або майстер неакуратно підпиляєте край нігтя. А далі "на допомогу" нігтю, який вирішив врости, йде незручне, але красиве, на думку господині, взуття.

Міф # 2. Педикюр потрібен тільки влітку

Досить поширений міф, що педикюр — виключно літня процедура. Але, дійсно, тільки в літній період виникають складнощі, якщо вам раптом знадобився педикюр, а улюблений майстер повідомляє, що на найближчі пару днів все зайнято. Логічно, що багато дівчат вважають за краще в зимово-осінній період справлятися самостійно, однак, є проблема — ближче до літа можуть виникнути проблеми з натоптишами, які ви ігнорували, а також тріщинки. На все це доведеться відвести додаткові сеанси, після чого можна буде хвалитися гладкими п'ятами. Відвідуйте майстра по педикюру хоча б раз на місяць навіть в холодну пору року.

Міф # 3. Педикюр без покриття виглядає убого

Скільки ще жінок з таким же уявленням про ідеальний педикюр — ніхто не знає. Хороша робота майстра полягає в ретельній обробці стоп і пальчиків, формуванні нігтя, але покриття може бути за бажанням, і його відсутність точно не робить педикюр «дешевим» і «жахливим».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить