Забудьте про сандалі: лофери стали головним літнім взуттям

Вересень – це час, коли в моду повертається стриманий та охайний стиль преппі, а лофери стають головним взуття, тому що їх асоціюють із поверненням до школи та класичним образом учня. Але останніми сезонами лофери поступово перекочували й в весняно-літній гардероб і припинили бути елементом виключно офіційного стилю.

10

Цікаво, що зараз стало модним поєднувати лофери з білими шкарпетками. Знаменитості та відвідувачі тижнів моди активно використовують таке взуття зі спідницями та сукнями, роблячи акцент саме на шкарпетках.

11

12

Цього сезону серед силуетів виділяються: мінімалістичні та лаконічні лофери від брендів Jil Sander та The Row (як у Гейлі Бібер та Тейлор Расселл), мокасини-драйвери, варіанти на масивній підошві та лофери на платформі від Gucci. Останні відіграли центральну роль у дебютній колекції креативного директора Сабато Де Сарно, який представив не менше 25 пар лоферів на платформі на показі весна-літо 2024.

13

14

Щоб ваші лофери перетворилися з осінньої класики на літній must-have, потрібно врахувати декілька нюансів. Перш за все, визначтеся з фасоном, який найкраще пасуватиме до вашого гардеробу. Обов'язково приміряйте декілька варіантів, щоб відчути й побачити, який з них вам найбільш до вподоби. Також важливий момент – розмір. Обирайте лофери, які можна носити як з тонкими літніми шкарпетками, так і з більш щільними варіантами для максимальної універсальності. Таким чином, ви зможете насолоджуватися улюбленим взуттям впродовж усього року.

15

16

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить