Які тренди з 1990-х ми будемо носити у 2024 році

Мода перебуває у постійному русі та має циклічний характер. Після того як у 2023-му відбулося повернення яскравих тенденцій 2000-х років, як-от спортивного костюму із велюру, який популяризувала Періс Гілтон, "бейсболок далекобійника" Von Dutch, візерунків з метеликами та джинсів із низькою посадкою, наступного року мода, схоже, звернеться трендів, головною ідеєю яких є простота та мінімалізм.

Helmut Lang0Helmut Lang

Реклама

Менше значить більше. Це девіз, якого дотримувалися дизайнери в своїх колекціях весна-літо 2024, наповнених простими та елегантними речами в дусі "тихої розкоші". Уявіть собі Керолін Бессетт-Кеннеді, ікону моди 1990-х років: її невимушений стиль підняв її до статусу символу мінімалізму на рубежі століть. Керолін винайшла уніформу сучасної фешн-редакторки, адже елегантний одяг і стриманість ніколи не виходили з моди.

Керолін Бессетт-Кеннеді1Керолін Бессетт-Кеннеді

Керолін Бессетт-Кеннеді2Керолін Бессетт-Кеннеді

Керолін Бессетт-Кеннеді3Керолін Бессетт-Кеннеді

Керолін Бессетт-Кеннеді бездоганно володіла мистецтвом вдосконалення класичних речей. Вона перетворила сорочку на ідеальне вечірнє вбрання, доповнила маленьку чорну сукню оперними рукавичками, а однотонне плаття з шовкового атласу зробила культовою річчю 1990-х. Відображення її радикального і водночас стриманого стилю можна побачити в колекціях наступного весняно-літнього сезону, на противагу кричущим тенденціям нульових.

Acne Studios4Acne Studios

Acne Studios в новому сезоні відображає естетику 1990-х через сіру майку-алкоголічку і максіспідницю з розрізом, а 16Arlington роблять ставку на пряму сукню з високим вирізом. Helmut Lang продемонстрували сині джинси та сорочку на ґудзиках. У такому вбранні легко уявити Гвінет Пелтроу, актрису, яка відродила стиль "тиха розкіш", або ж courtcore: зірка почала вбиратися підкреслено елегантно на судові засідання щодо нещасного випадку на лижах у 2016 році.

16Arlington516Arlington

Окрім Керолін Бессетт-Кеннеді, згадаймо й інші ключові фігури 1990-х років. Наприклад, Шеннен Доерті, яка в ті часи мала великий успіх після ролі доброї відьми Прю Голлівел у серіалі "Усі жінки — відьми". Вона також дотримувалася мінімалізму без будь-яких прикрас і найчастіше носила елегантне легке вбрання на кшталт чорних суконь на бретельках.

Шеннен Доерті6Шеннен Доерті

Холлі Марі Комбс і Шеннен Доерті7Холлі Марі Комбс і Шеннен Доерті

Vogue.ua зібрав головні речі з 1990-х, які ми будемо носити у 2024 році.

Які тренди з 1990-х ми будемо носити у 2024 році8

За матеріалами vogue.fr

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить