Взуття з шкарпетками: дивний віяння від Prada та Marni, що швидко захопить вулиці

Коли тренд зароджується на модному показі, дуже скоро він з’являється на вулицях міст у всьому світі. Ансамбль “взуття + шкарпетки”, представлений на Тижні моди в Мілані в рамках колекцій осінь-зима 2026/2027 від Prada і Marni, здається, налаштований на такий самий успіх.

Prada0Prada

Реклама.

Prada1Prada

Міучча Прада у співпраці з Рафом Сімонсом представили колекцію, що розглядає різні аспекти жіночої індивідуальності через гру з легкими нашаруваннями. У той же час, Мерілл Рогге у своїй дебютній демонстрації для Marni представила добірку з чітко вираженим панк-вайбом.

Marni2Marni

Marni3Marni

Обидві колекції в цьому сезоні поєднує загальна деталь – тенденція комбінувати туфлі з панчохами та шкарпетками. Екстравагантний союз, який однаковою мірою може як зачарувати, так і викликати суперечки серед модниць – вибір за вами.

За матеріалами Vogue.fr.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *